reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tematy archiwalne

oj klaudio współczuję migren. A często cie łapią?Ja przez 7 lat nie miałam, a teraz ostatnio jakiś miesiąc temu.Myślałam, że już nigdy tego cholerstwa nie będe miała. Z tymi lekami to prawda, nie można nic brać a jedynie pozostaje przemęczyć się.A z drugiej strony piszą , że właśnie lepiej coś wziąć niż męczyć siebie i dzieciątko bólem głowy.Bóle głowy po ataku pozostały mi jeszcze przez dwa dni. A ty ciężko to znosisz?
 
reklama
Niestety, ale ataki migreny mam dosyc czesto :-(. W 4 msc mialam takie bole glowy, myslalam ze nie wytrzymam i sie juz wykoncze :wściekła/y:. Nic nie pomagalo :no: a przeciez nawet Paracetamolu nie mozna brac bez przerwy. Jakos to przeszlam i jak na razie tylko "cmienia" mnie lapia. A jak Ty to zrobilas, ze przez 7 lat nie mialas?:shocked2:
 
Nie wiem jak, ale podejrzewam , ze to wina pigułek antykoncepcyjnych.Przedostatnią migrenę miałam właśnie w ostatniej ciąży, także po urodzeniu zaczęłam brać tabletki i jakoś przystopowałam z migrenami.Gdzieś czytałam na jakimś forum o migrenach w ciąży, że to wina hormonów właśnie. Jak znajde to wstawię ci link.
 
Dziekuje Ci bardzo !!!
Migreny to ja mam od dziecka. Dostalam kiedys od neurologa Sumamaigren, ale wyrzucilam go, bo ani mi specjalnie po nim nie przeszla glowa a za to wszystkie skutki uboczne wystapily u mnie:-(
Pisza tam o stosowaniu Ibuprofenu a mnie powiedzieli zeby go lepiej nie brac. Po prostu staram sie to jakos przetrewac. Biore Paracetamol i zimne oklady. Jak znowu bede miala taki atak to tym razem pojde do lekarza, ale wolala bym tego uniknac ze wzgledu na dzidzie.
Ja jak bralam pigulki to ataki migreny mialam tak samo czesto jak bez.
 
Byłam z M na USG 4D i rewelacja, niestety nie wyszło wszystko super, ale lekarz kazał się nie martwić, bo dzidzia ma wszystko idealne, a to się samo powinno zagoić, ale mamy jeszcze jedną mieć wizytę i wtedy sprawdzi czy już znikło.Podobno większości przypadków się wchłania.
 
reklama
My idziemy z mężem na USG pojutrze, czyli w czwartek. Już nie mogę się doczekać! Trochę się denerwuję. Trzymajcie kciuki :)
 
Do góry