reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TĘCZA PO BURZY czyli fotki ciotki klotki :D

reklama
O ludzie, ludzie jakie superowe te dzieciaczki, tylko patrzec, patrzec i sie usmiechac :tak:
To tez moze wkleje Gattinke :-)
DSC_1051.jpgDSC_1039.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1051.jpg
    DSC_1051.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 107
  • DSC_1039.jpg
    DSC_1039.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 123
Pleni, Prija cudowne dziewczynki, śliczności :tak: też lipcowe jak moje chłopaki :-D
Czarna Milan jest boski :tak:
As Karolinka śliczności, piękna dziewczynka
IZW ale Natalka ma super czuprynkę i jak słodka, te oczy....cudna.
Gatto ależ ona ma włosy :) wygląda na taką "dorosłą" jest prześliczna-zakochałam się :-)
A my jakoś sobie dajemy radę, nie ma lekko ale najgorzej tez nie jest, daje radę tej mojej słodkiej dwójce :tak:
 
izw mała cudowna.śliczne ma oczy.tez chciala bym isc do pracy,ale ja nie mam komfortu podrzucenia komuś Ali do opieki...
gatto,ale ci modelka rośnie.i jaka duza:szok: wogóle nie wygląda na swoj wiek.a kolor włosków po kim ma? po tacie napewno:-)? imię doskonale do niej pasuje.jest śliczna.
bibianka ty to masz dopiero co robić przy takiej dwójce:-).



ten wątek pokazuje,ze na każdą z nas przychodzi pora...Bóg poddaje nas wielu próbą,cierpimy często z ich powodu aby móc poźniej wstawiać tu zdjęcia naszych maluszków...
 
reklama
Do góry