reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

reklama
O kurcze to ja nie mam co się wybierać na 3D bo mój mały jest baardzo ruchliwy. Smida z 30 min jak nie dłuzej robiła połówkowe i próbowała sprawdzić czy wszystkie narządy sa ok. A buźki to nam nigdy nie pokazal, zawsze bokiem.
 
Mojej kumpeli sie tylkiem wypiol i ale dzieki temy zobaczyla plec dziecka, ona byla na połowkowym, ale podobno im starsze ciaza to mniej sie rusza, to moze zobaczysz buske. a ty juz wiesz jaka plec?
 
Hej
Arwen dzięki za info może się wybiorę do niej
Co do USG 3/4d to ja robiłąm w kraku i też jestem bardzo zadowolona mały akurat spał :D
 
Dzięki momo1975 za to info o USG3D. Kurcze kusi mnie to i chyba się zdecyduję :) Nie chcę później żałować, że nie byłam.. tym bardziej, że może mały pokaże jakieś "akrobacje", bo na co dzień strasznie się wierci ;)

Mam jeszcze pytanie odnośnie szkoły rodzenia. Orientujecie się może czy chodzą tam tylko pary czy same kobiety też?
 
też robiłam na słonecznej w centermedzie 3d/4d w lipcu 2011 i płaciłam 180zł albo 190zł nie pamiętam dokładnie
moja laska za żadne skarby buzi nie chciała pokazać , ale lekarka super kobieta
 
reklama
dziewczyny mam pytanko. Na stronie starego szpitala jest wzmianka że istnieje możliwość znieczulenia przy porodzie. Wiecie może jak to jest w rzzeczywistości z tym znieczuleniem?
 
Do góry