reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów



A jeśli chodzi o czytanie to Matuś jest teraz na etapie "Rzepki", "Słonia Trąbalkiego", "Chorego kotka" itp. Dzisiaj zrobiłam spagetti i Matuś w czasie wciągania makaronu wyskoczył "ciągnie i ciągnie! wyciągnąć nie może!" :-D

moja Karola od jakiegoś czasu przebiera się za mrówkę i każe do siebie mówić Mrówa :-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ja jestem mega zadowolona bo wcisnełam sie w swoje spodnie sprzed ciazy:-p(po takim czasie);-)
zrobiłam dzis weki z wiśni i bedziemy w zimie pic kompoty wiśniowe:-)Uzbierałam sobie wczoraj wiśni u teściowej bo amja duzo a zaczynaja sie juz psuc a szkoda ich by było bo im starsznie obrodziło:tak:
 
reklama
hej dziewczynki :-) w końcu doczytałam co żeście się tak rozpisały :szok::-D:-D

już pomalutku nie mogę na notatki patrzeć co oznacza że chyba przyswoiłam tyle ile potrzeba i nic więcej nie wymyślę :-p

Bakugany zakupione i opona załatana :-)

Agunia na gg nie piszę ostatnio i nie czytam też :zawstydzona/y: bo mi się laptop spie....... i muszę go odesłać :wściekła/y: a numeru mojego nie pamiętam :zawstydzona/y: możesz mi wysłać na pw to sobie tu zainstaluje u pana męza ;-)
Kasia Karolka rozruszało się forum :tak: ale proszę się juz nie sprzeczać :-);-)
Mrówa udanego grillowania :-) gratulacje wciśnięcia się w spodnie :tak:
Mini gratki zdanego egzaminu i powodzenia na jazdach :-) powiedz kiedy to będziemy na drogach uważać :-D;-)
Anita zdrówka dla Oskarka i udanego weseliska :-)

więcej nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Witam:-)
jestem przyszla mama bliżniąt:confused: obecnie w 5msc ciąży,ktora jest zagrożona:wściekła/y:,lekarze daja mi 40% szans ale z każdym tyg szanse rosną, jedyna moja rozrywka to komputer:-)tylko na to mi lkarze pozwalaja i tv tak leżeć i leżeć:-( od ok msc czytam Wasze forum w ramach serialu:-p powiem Wam ze mam swoje ulubione bochaterki:-) mrówa na czele:-):-):-)
 
Witam:-)
jestem przyszla mama bliżniąt:confused: obecnie w 5msc ciąży,ktora jest zagrożona:wściekła/y:,lekarze daja mi 40% szans ale z każdym tyg szanse rosną, jedyna moja rozrywka to komputer:-)tylko na to mi lkarze pozwalaja i tv tak leżeć i leżeć:-( od ok msc czytam Wasze forum w ramach serialu:-p powiem Wam ze mam swoje ulubione bochaterki:-) mrówa na czele:-):-):-)
oj nie ładnie nie ładnie tak czytać i się nie udzielać ;-) w domu leżysz czy w szpitalu? powodzenia życzę :-)
 
Hejka popołudniowo!!!

Mrówcia to gratuluję :tak::tak::tak:wiśnie w ogóle obrodziły w tym roku:tak:moja tesciówka też ma dwa drzewa...u mnie już stoją w soku zrobione:happy2:mam plan zrobić też w spirytusie..do tortów i placków:cool2::cool2::cool2:
Agatka napewnoś juz obkuta na 6:-p:-p:-p:-p
Kasia lista zrobiona???
Mini te do kontaktu są bardzo skuteczne:-D
 
Witam:-)od ok msc czytam Wasze forum w ramach serialu:-p powiem Wam ze mam swoje ulubione bochaterki:-) mrówa na czele:-):-):-)

Przyszła i co ciekawy ten serial? Możesz się stać jego bohaterką ;-)
Jesteś z T lub okolic? Trzymam kciuki :tak:

Agunia w tym roku idę na żywioł :-D

Agawa bo się przeuczysz ;-)

Mrowa gratki :-)
 
Przyszła i co ciekawy ten serial? Możesz się stać jego bohaterką ;-)
Jesteś z T lub okolic? Trzymam kciuki :tak:

Agunia w tym roku idę na żywioł :-D

Agawa bo się przeuczysz ;-)

Mrowa gratki :-)
Jestem z Tarnowa , mieszkam w sasiedztwie nowego szpitala:-) wiec raz jestem w szpitalu a innym razem u siebie ale blisko:-) obecnie leze na oddziale:wściekła/y:
Pytalas jaki serial, swietny znam Was juz jak najblizsze kolezaki,Karolcia tylko trosze szaleje:-pale wszedzie musi byc czarny charakter :-D
 
Hej dziewczynki pamiętacie mnie jeszcze???
Madzia gratuluję wskoczenia w spodnie :-)
Kasia, Karolcia interesująca wymiana zdań :tak::tak:
Anita zdrówka dla Oskiego:tak:
U nas też plaga komarów nawet pod klatką jest ich masa i nie da się wysiedzieć za to w mieszkaniu ich nie ma :happy2: co mnie bardzo cieszy :happy2:
 
Ja już po pierwszym urlopie hehe miałam go aż 3 dni:-):-):-):-)
od wtorku zaczynam drugi aż 4 dni:-):-):-):-)
dopiero w sierpniu troszkę więcej tego będzie :-):-)
 
reklama
Do góry