reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Karolcia współczuję przejść z lekarzami ja bym się nieźle wpieniła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agunia brawo dla dzielnej Domy naprawdę super z niej córeczka skoro tak o wszystkich pomyślała :tak::tak:
Agawa ja też będę trzymała kciukasy za Twoje spotkanie z promotorką ;-)
Ania zdrówka dla Piotrusia :tak:
anitaa84 mi się w parku podoba to co było wcześnie to dopiero była ruina a teraz przynajmniej dzieciaki mają gdzie się tam bawić małe i duże:tak:
Crunch zdrówka dla Reginki :tak:
 
reklama
A my niestety nie skorzystamy z żadnych atrakcji jakie będą na DZ bo od czwartku siedzę na opiece Adik ma zapalenie tchawicy i dostał Zinnat więc do wtorku siedzimy w domu :-:)-:)-( We wtorek mamy kontrolę. Podobno połowa grupy Adika chora pewnie przez tą dziwną pogodę raz upał prawie 30 st. a na drugi dzień już 10 brrrrr
 
hej :-)
Magdalenki buziaki dla Was!!
zdjecie_big.jpg


Karola nieźle z tymi lekarzami :eek: Mozna się wkurzyć :crazy:
Agunia ale Doma myśli o wszystkich - brawo! :-)
Agataxk fajne to przedstawienie się zapowiada :-)
Massiek zdrówka dla Adrianka :tak:
 
Hej dziewczyny, ja tez jestem z Tarnowa. Na forum tez jestem od niedawna. Pozdrawiam wszystkie mamy z ich pociechami :) Moja Kinia ma 21 miesiecy, jak sobie poradze z wklejaniem suwaczkow to cos podlacze.
 

Załączniki

  • DSC00061.jpg
    DSC00061.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 20
hello dziewczyny :-)
jak tam kawowe się udało?

ja załatwiłam w końcu wszystko w Krakowie wpisy mam i pracę mam :tak: nawet nie jest tak tragicznie z tymi poprawkami tzn posiedzę cały tydzień ale i tak myślałam że będzie gorzej ;-);-);-)
Agunia pw
 
reklama
KASIADOVE Spokojnie dotarliśmy do autobusu. Kierowca jechał z nami jak rajdowiec, Ł. się cieszył, że podskakiwaliśmy jak piłeczki. Ł. cały czas przypomina sobie jak to gotował zupę :-)

DANA Cieszę się, że udało nam się w końcu poznać osobiście.
 
Do góry