reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Kurcze, odpisałam i widze że nie poszło.
Jestem dokładnie z Radłowa, 20 km od Tarnowa.
Może napiszecie mi do których chodziłyście lekarzy i gdzie rodziłyście. Ja chodze prywatnie do Kacalskiego, on pracuje na starym szpitalu i tam zamierzam rodzić. A Wy wszystkie juz jesteście "odchudzone", czy jeszcze któraś z Was czeka na swój termin?
 
reklama
a pytanie nie aktualne bo juz widze ze synka bedziesz miec;-)
ja tez do radłowa nad wode jeździłam za młodu:-D
 
Dla mnie jest nawet ok. Na pierwszej wizycie byłam w intermedzie u Baryły, ale ona to wogóle zakręcona kobita, nie czułam sie usatysfakcjonowana po wizycie u niej, wiedziałam mniej niż więcej. Kacalski wizyty załatwia expresowo, ale wiem że jest dokładny, sprytny i moge buyć spokojna o siebie i malucha. A spodziewamy się synka :)
 
no hej dziewczyny

Agunia dzięki za spotkanko było super

szkoda że się na pifkowe nie załapię :-(następnym razem :tak:a teraz lecę się pakować bo do siorki wybywam na parę dni
 
Widzę, że mi nawet suwaczek i awatar działają :-)
Agawa szkoda, że Cie nie bedzie .
Udanego wyjazdu do siostry!
 
reklama
Nichol poszło:tak: a tak wogole to my pisałysmy na noworodku tylko serwer sie pewnie zawiesił lub robia jakies ulepszenia:wściekła/y: ale tego nie wie nikt:baffled:
i szukałysmy forum na którym mogłybysmy sie ugadac co do spotkania dzisiejszego
ale na forum nas potraktowano troche hmmm nie fajnie:dry:
i przyszłysmy tutaj ja tutaj działam juz o dawna;-)

co dos tarego to ja byłam zadowolona z opieki, słyszałam ze na nowym jednak jest troche gorsza opieka ale nei sprawdzłam wiec sie nie wypowiem;-)
a na potomka czeka ejszcze ejdna mama Karolcia która ma termin na dniach:tak:
 
Do góry