reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

widze ze jakeis plusy sa dzieki temu zamieszaniu;-):-D
zyskałysmy nowe mamy
Witaj Gekonek:tak::-)
Nichol juz za niedługo sama sie przekoansz jak ci sie nie spodoba to z drugim pójdziesz rodzic na nowy;-)
 
reklama
no właśnie jakie macie doświadczenia ze szpitali tarnowskich
ja rodziłam Pawelka na starym ,pozostał mi uraz do tego szpitala słyszałam ze na nowym wcale nie lepiej no ale go przetestuje hehe
 
no właśnie jakie macie doświadczenia ze szpitali tarnowskich
ja rodziłam Pawelka na starym ,pozostał mi uraz do tego szpitala słyszałam ze na nowym wcale nie lepiej no ale go przetestuje hehe
oby na ten sie sprawdził bo jak bedzie trzecie to Bzresko lub tuchów zostaje;-)
Gekonek a gdzie meiszkasz?
 
o kurcze ale nas przybywa :) Nichol, Gekonek witajcie :)

Nichol ja chodziłam do Gałki, rodziłam na Nowym u Baryły i było w miarę :) a co do opieki w szpitalach to zależy to od danego lekarza/pielęgniarki a z nimi to różnie bywa, budynek ma mniejsze znaczenie tak mi się wydaje :)
 
reklama
Do góry