reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów

Igorekkk Ty mnie nie załamuj Ja jestem 4 tygodnie po porodzie i dalej czuje że rodziłam. Rzeczywiści szwy ciągną. Już nie mówiąc o bliźnie. Przez całą ciąże nie miałam ani jednego rozstępu to w nagrode mam blizne od pachwiny do pachwiny :(
 
reklama
Tonka nie narzekaj moja sąsiadka ma nacięcie po cesarce na środku brzucha bo ją na starym źle nacieli tzn za wysoko o jakieś 10cm :szok::szok::szok: i jeszcze jej w brzuchu tampon zostawili :wściekła/y:
ja mojego porodu nie wspominam miło ale i tak się zdecyduje na drugiego bobaska bo nie chce żeby Kuba był jedynakiem :-):-):-)
ach zapomniałam napisać mieliśmy dzisiaj piękną pogodę :-) słoneczko świeciło mocno i było cieplutko tylko w cieniu zimnica :tak: , więc pojechaliśmy z Kubusiem na małe zakupy :-) i kupiliśmy świetną koszule-body :-D i puzzle piankowe na podłogę ale rozłożymy je dopiero jak znajdziemy większe mieszkanie :tak: , dzień ogólnie zaliczony do udanych :-D
 
Ostatnia edycja:
AniuSm to chyba jakieś "małe" niedopatrzenie skoro ją tak nacieli Udusiłabym za coś takiego Zwłaszcza że daliśmy w kieszeń lekarzowi... śmiałam się że widocznie za mało... hm... chyba nie powinnam pisać takich rzeczy. To widze że Wy też zamierzacie dłużej zabawić w Norwegii Mam nadzieje że Ewka nie weźmie z was przykładu Chociaż ona za każdym razem mówi że jedzie ostatni raz... Tak się zawsze zastanawiam czy np nie lepiej wziąć kredyt i wybudować dom a potem zamiast płacić za wynajęcie spłacać kredyt Nie wiem jak to jest w NO tzn jakie są ceny.

Aniu mam jeszcze jedno [pytanie do Ciebie Słyszałam że po chrzcinach byliście na obiedzie na Marcince Powiedz mi czy się opłacało tzn jakie jedzenie obsługa no i czy koszty na dobrym poziomie ??

My z Kamilkiem też byliśmy na spacerze U nas było wietrznie ale nawet ciepło Bałam się że mnie gdzieś po drodze deszcz złapie ale na szczęście nie zmokliśmy :)
 
jeśli o mnie chodzi to wolałabym wziąść kredyt i spłacać go niż płacić za wynajem :tak: i tak zrobimy jak tylko pójde do pracy bo na razie to nam nie dadzą i tak planujemy tu osiąść na dłużej :tak:
na chrzciny zamówiliśmy obiad z przystawką i deserem na podzamczu dla 18 osób i wyszło nas ok 1100zł :tak: , jedzenie było super smaczne i jeszcze do domu wzieliśmy mięsko i surówki więc miałam z głowy robienie obiadów przez kilka dni ;-) a obsługa też miła i fachowa , na pewno zrobiłabym tam kolejną imprezę i żałuje że nie dopytaliśmy o torta - mielibyśmy z głowy wszystko :tak:
 
No to Aniu będziesz mogła zrobic impreze przy następnych chrzcinach :) A jeżeli chodzi o torta to mogę Ci polecić panią która robi pyszne torty :)
 
dzięki ale teściowa mojego brata jest cukiernikiem i mam koleżankę która robi rewelacyjne torty , chodziło mi raczej o to że mogliśmy torta załatwić też w lokalu zamiast na deser brać szarlotkę
 
ha to może ja skorzystam :) poza tym Ja tam uwielbiam szarlotke... taką na ciepło z bita śmietaną... Rozbudziłaś moje kubki smakowe :( a tu zakaz jakichkolwiek słodyczy...
 
reklama
Do góry