reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarnów i okolice!!!!!!

No pogoda tez u nas taka sama zimnoo Brrrrr brrrrr
ale chyba i tak sie wybierzemy na spacer popołudniu w koncu tzreba przewietrzyc kuferki :laugh:
Własnie skonczyłam robic placka piernika i mi tu tak ładnie pachnie ymmmmmmmm ;D
 
reklama
Hej!Ja dzis zwracam sie z nie typowym pytaniem:czy mialyscie cos wspolnego z kasa fiskalna?Ja mialam ale juz pare lat temu i za cholere nie moge sobie przypomniec co po kolei sie tam wciskalo.Co prawda pewnie sobie bym przypomniala jakbym zobaczyla kase,ale na razie jej nie widze a nie chce na miejscu sobie tego przypominac.Jesli ktoras z was wie to bardzo prosze o takie skrotowe informacje-bardzo prosze!A tak nawiasem mowiac to tak to jest jak czlowiek ksztalci sie w jednym kierunku,a prace musi podejmowac w innym kierunku.Eh...zycie
 
U moich rodziców w sklepie jest kasa optimus i naciska sie najpierw ilosc potem X cena i wychodzi kwota a na koncu naciska sie razem i wychodzi kwota do zapłaty. Mam nadzieje ze ci troche pomogłam ;)

Pogoda do bani zima znowu powraca :( :mad: :mad:
idziemy dzis na obiadek do dziadków mojego meza ale mi sie niechce zabardzo ostatnio co raz bardziej leniwa sie stałam :(
Moja kolezanka o której pisałam ze jest wciazy własnie wczoraj urodziła chłopaka Filipka :) ale nic pozatym niewiem musze dopiero zadzwonic ;)
 
Mrowa bardzo dziekuje informacje bardzo przydatne :)
Ja wlasnie wrocilam z 3 godz spacerku z pieskiem i przemarzalam jak diabli.Teraz zabieram sie za obiadek,a potem to sie zobaczy.Milego popoludnia zycze :) Aha!Gratulacje dla kolezanki,niech sie jej maluch zdrowo chowa!
A jutro trzymajcie za mnie kciuki-pierwszy dzien w pracy ;)
 
Boze dziewczyny slyszalyscie co ten nowy szpital zrobil nie przyjal dziecka 13 miesiecznego i zanim dojechali do starego dziecko zmarlo.
Mrowa ten chlopczyk chyba byl z Woli Rzedzinskiej.

Mi tez powiedzieli na nowym zebym z Kuba przyjechala popoludniu jak mial zoltaczke bo rano nie mieli czasu nas przyjac dobrze ze pojechalam zrobic mu badania na wlasna reke i jak dostalam wynik odrazu pojechalam na izbe przyjec nie pytalam ich czy maja czas tylko pojechalam i tyle.

A Kuba od piatku mi goraczkowal mial ponad 38 stopni w sobote z nim pojechalam rano do lekarza i sie okazalo ze to przez szczepionke ktora mial tydzien temu na swinke odre i rozyczke poniewaz goraczke dostaje sie wlasnie od 7-12 dni po szczepieniu.
Oprocz tego wyszly mu dwa zeby trzonowe.

A co u was slychac mrowa jak tam Mela ?

Elza jak w pracy?


 
kacha381 pisze:
Boze dziewczyny slyszalyscie co ten nowy szpital zrobil nie przyjal dziecka 13 miesiecznego i zanim dojechali do starego dziecko zmarlo.
Mrowa ten chlopczyk chyba byl z Woli Rzedzinskiej.

Tak z woli jest to dziecko mieszkali na drodze do ładnej koło huty szkła tam sa zcesci maszyn rolniczych. moze kojarzysz . Strasznie mi szkoda tego dzieciaczka i rodziców i to wszystko przez głupote ludzi ze szpitala :mad: :mad: :mad: mam nadzieje ze im dokopia bo sie im nalezy.
Kacha i tobie tez tak powiedzieli dobrze ze pojechałas prywatnie i zrobiłas wyniki i z nimi do szpitala bo niewiadomo co by sie stało :( dlatego własnie nie chciałam rodzic na nowym :p :-[

A u Melki wszystko w ok. Byłysmy wczoraj na 1,5h spacerze i dzis tez idziemy tylko na krótszy bo jest zimniej niz wczoraj.
Moja mama ma półpasca :p ale chyba juz koncówka bo jutro idzie na kontrole.

a Kubus to ma chyba bardzo duzo zebów ile ma ??? my mamy tylko 4 narazie ;)
To nawet nie weidziałm ze po tej szczepionce wystepuje goraczka ??? my dopiero za 2 miesiace na nia idziemy :p ::)
 
Witam!
O matko co za tragedia!Ja to chyba bym na miejscu ich wszystkich pozabijala!Ale znajac zycie pewnie to po nich splynie,a warto byloby narobic kolo tego niezlego szumu.
Ja dzis po 2 dniu pracy i jest ok.Atmosfera super,praca troche zawiklana,ale przyjemna.Teraz czekaja mnie obowiazki domowe wiec zmykam pa pa
 
Dzis znow sloneczko wiec z Kubusiem na spacerek wyjdziemy.
A zabkow Kubus ma 10 przynajmniej z tego co zauwazylam trudno mu zagladnac do buzki a jak chce posmarowac zelem to szczoteczka mu smaruje bo straszny gryzon z niego jest jak mi kiedys palucha chwycil to myslalam ze padne. A puscic wcale nie chcial.

A dzis widze nastepny postep od jakiegos czasu probowal sam wstac z ziemi bo do tej pory zeby wstac raczkowal do czesgos zeby sie przytrzymac a dzis juz wstaje sam.
Raczkowanie mu sie znudzilo bo ostatnio jak sie przewrocil to plakal zeby go podnies wiec pewnie dlatego stwierdzil ze pora sobie wstac z ziemi samemu :laugh:

A wczoraj kuzynka przyjechala obok do cioci (mieszkamy w blizniaku) z dzieciakami i Kuba ma swoich kuzynkow rozrabiaja we trojke ile wlezie wczoraj na wieczor byl tak padniety ze az sie zdziwilam.
A jej maz wyjechal na mecz i treningi do Dani wiec nie chcialo jej sie siedziec w domku to przyjechala do mamy. Teraz mam znow rano z kim wypic kawke i pogadac szkoda ze tylko kilka dni. Ale dobre i to.






 
reklama
Hej kobietki!Co tu tak cicho?Pewnie praca przy dzieciaczkach pochlania was bez reszty :)
A juz po pracy,Teraz pelen releksak,bo w koncu po tylu godzinach sie nalezy :) Planuje cos poczytac albo poserfowac po necie.
 
Do góry