reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Tanie ale wielofunkcyjny czy warto??

reklama
Tak lipiec, a czuję się różnie raz lepiej raz gorzej. Mój typ wózkowy jedo fyn, może roan, ale M nie chce tego drugiego.
 
reniuszek - ja na mieście widzę bardzo dużo Mury i musze przyznać, że widać jak super się prowadzi - no i wykonanie tego wózka jest bardzo wysokiej jakości - mam nadzieję, że też będziemy jak inni zadowolone:)

Eve81 - mojemu nigdy roan się nie podobał - teraz jeździ ich bardzo dużo - a to chyba z powodu serialu, w którym producent zadbał o dobrą reklamę ;) jak dla mnie brak skrętnych kół to olbrzymi minus - nie miałabym siły żeby go co chwilę podnosić przy zakrętach.
 
a moze babyactive model ballerina? jestem jego użytkowniczką. szczerze polecam. niezbyt wygórowana cena, fotelik w zestawie. fajnie się prowadzi. i w cale nie przeszkadza to ze nie ma skrętnych kół. jakby co, chetnie odpowiem na pytania.
 
Alternatywa dla tych, ktorzy nie chcą wydawać dużo na wózek. Takich podobnych jeździ sporo po ulicach, ktoś jej jednak kupuje, aczkolwiek ja bym go nie kupiła.
 
Pytanie dokładnie jak w temacie, taki znalazłam wózek 2w1 za 300 zł, no i się pytam czy wogule warto?
Voyager Ligero głęboko-spacerowy | Spacer | wózki spacerowe | Delti | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

ciężki i źle się nim skręca :no:

Obecnie pracuję w komisie dziecięcym więc mam stycznośc z wózkami używanymi i to w większości Polskimi .
Z naszych moge polecić .
Tako jumper
Tako Jumper X 3w1 zestaw - + GRATISY - PROMOCJA!!! (2039177680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
bardzo solidnie wykonany - używki wygladają jak nowe - jak ktoś dba . bardzo fajny w prowadzeniu , stelaż po złożeniu jest dośc mały .
Super serwis ( wszystko można do niego zamówić w dobrej cenie )
Oraz roan marita
ROAN WÓZEK 2W1 MARITA ADAPTERY DO FOTELA MAXI COSI (2040595073) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
tez rewelacyjny i nie zniszczalny , minus dla mnie to brak skrętnych kółek ale tutaj co kto lubi :tak:
 
Pytanie dokładnie jak w temacie, taki znalazłam wózek 2w1 za 300 zł, no i się pytam czy wogule warto?
Voyager Ligero głęboko-spacerowy | Spacer | wózki spacerowe | Delti | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa

Jeżeli masz kupować w PU, to myślę że fajniejsze są deltimy. Albo to EMU Wózek Emu Lucy Green gondola Wózek Emu Lucy Green | Spacer | wózki trójfunkcyjne | Delti | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa
albo delti cat jeszcze tam widziałam. Ten wózeczek który pokazujesz ma dobrą cenę, no ale najlepiej było by go w sklepie obejrzeć, sprawdzić wykonie, wagę zwrotność itd. Zobacz sobie na deltimy! :-)
 
A ja polecam wózki trzyfunkcyjne, kupujesz jeden wykorzystujesz na kilka sposobów:) Ja mam ARTE ALU 3x3 - stelaż aluminiowy, lekki, koła skętne, płynnie się prowadzi. Montaż fotelika czy gondoli na stelażu bardzo szybki i sprawny. No i w samochodzie zajmuje mało miejsca.
 
reklama
A ja mam orbit baby g2 i uważam że warto zapłacić więcej i mieć porządny wózek. Ja mam wielofunkcyjny bardzo wygodny i lekki wózek. Do tej pory zdaje egzamin na 5+ Ostatnio widziałam mój wózek w serialu o prawnikach na TVN - czuje się trochę wyróżniona :) niby nic a cieszy
Bez tytułu.jpg5f191478-706a-11e2-8f68-0025b511226e.jpg
 

Załączniki

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 116
  • 5f191478-706a-11e2-8f68-0025b511226e.jpg
    5f191478-706a-11e2-8f68-0025b511226e.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 121
Do góry