reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Może Ci się cykl wydłuży i dlatego jeszcze nie masz wiec spokojnie a robiłaś testy owu?
Nie nie robilam. Ale przewaznie mam owu tak 13,14dc i juz wczesniej sluz plodny mi sie zaczyna. Ogolnie to 1cs po operacji wiec mysle ze on bedzie tym szczesliwym i stwierdzilam ze testow nie robie. Jak sie nie uda to od przyszlego cyklu zaopatrze sie w testy owu.
 
reklama
Dziewczyny, jestem już po wizycie. 17dc, dużo pęcherzyków ale brak dominującego, największy 13,5mm. Zapomniałam ze miałam wczoraj wziąć dupka, więc jadę od dzisiaj :D Ginka powiedziała że ten cykl już nic z tego raczej, w przyszłym żebym jeszcze raz poszła na początku cyklu pooglądać jajniki i diagnoza idzie w kierunku PCOS. Ale powiedziała żeby się nie stresować, bo jeśli dalej takie będą te jajniki to postymulujemy :) Jestem trochę spokojniejsza, chociaż wiem że jeszcze poczekam na te upragnione dwie kreski...
 
Dziewczyny, jestem już po wizycie. 17dc, dużo pęcherzyków ale brak dominującego, największy 13,5mm. Zapomniałam ze miałam wczoraj wziąć dupka, więc jadę od dzisiaj :D Ginka powiedziała że ten cykl już nic z tego raczej, w przyszłym żebym jeszcze raz poszła na początku cyklu pooglądać jajniki i diagnoza idzie w kierunku PCOS. Ale powiedziała żeby się nie stresować, bo jeśli dalej takie będą te jajniki to postymulujemy :) Jestem trochę spokojniejsza, chociaż wiem że jeszcze poczekam na te upragnione dwie kreski...
Wiesz ale wazne ze wiesz na czym stoisz. A moze akurat bedzie tak ze nie bedziesz musiala czekac i szybko sie uda bo organizm zrobi Ci psikusa-tego Ci zycze:)
 
Wiesz ale wazne ze wiesz na czym stoisz. A moze akurat bedzie tak ze nie bedziesz musiala czekac i szybko sie uda bo organizm zrobi Ci psikusa-tego Ci zycze:)
Myślę że z moim organizmem jest jak z totolotkiem - możesz sobie grać ale nie wygrasz [emoji14] dopiero jak pójdę do pracy to kasa na koncie się zgadza :D więc czekam już na konkretne leczenie :)
 
Myślę że z moim organizmem jest jak z totolotkiem - możesz sobie grać ale nie wygrasz [emoji14] dopiero jak pójdę do pracy to kasa na koncie się zgadza :D więc czekam już na konkretne leczenie :)
To oby leczenie przynioslo szybkie skutki:)


A mam pytanie czy oprocz tego watku hestescie eszcze na jakis?
 
To oby leczenie przynioslo szybkie skutki:)


A mam pytanie czy oprocz tego watku hestescie eszcze na jakis?
Ja podglądam starania 2018 czy jakoś tak, ale nie bardzo się udzielam bo trochę zbyt tłoczno tam dla mnie :) I szczerze mówiąc z jednej strony się bardzo cieszę że co chwilę dziewczyny wrzucają zdjęcia pozytywnych testów, ale trochę mnie to przytłacza :D
 
Ja podglądam starania 2018 czy jakoś tak, ale nie bardzo się udzielam bo trochę zbyt tłoczno tam dla mnie :) I szczerze mówiąc z jednej strony się bardzo cieszę że co chwilę dziewczyny wrzucają zdjęcia pozytywnych testów, ale trochę mnie to przytłacza :D
Ja tez jestem na tym watku i odnajduje sie tam. I jak widze te pozytywy to swiruje ze ja musze tyle czekac:p
 
Hej dziewczyny[emoji5] i co tam u Was? Kasia pojawił się ten śluz?
Ja już po @ będę czekać na owu[emoji5] zobaczymy co nam to przyniesie[emoji6]
 
Hej dziewczyny[emoji5] i co tam u Was? Kasia pojawił się ten śluz?
Ja już po @ będę czekać na owu[emoji5] zobaczymy co nam to przyniesie[emoji6]
Hejo:)
U mnie w sumie dzis 16dc a sluzu brak. Wedlug aplikacji owu byla w niedziele ale 1 raz mam tak ze nie ma sluzu no ale moze byc schowany w szyjce wiec juz na luzie do tego podchodze. Glowa pelna mysli i musze wyluzowac. Na szczescie jutro synek ma 6 urodzinki wiec zajme glowe czyms innym.
To juz zaczeliscie dzialac?
@Zmijka25 a jak u Ciebie?
 
reklama
Hejo:)
U mnie w sumie dzis 16dc a sluzu brak. Wedlug aplikacji owu byla w niedziele ale 1 raz mam tak ze nie ma sluzu no ale moze byc schowany w szyjce wiec juz na luzie do tego podchodze. Glowa pelna mysli i musze wyluzowac. Na szczescie jutro synek ma 6 urodzinki wiec zajme glowe czyms innym.
To juz zaczeliscie dzialac?
@Zmijka25 a jak u Ciebie?
Narazie na luzie ale będziemy robić parę dni przerwy przed owu. Ja sprawdzam owu na paskach i śluzie, wcześniej mierzyłam jeszcze temp. ale już mi się nie chce[emoji23][emoji23][emoji23] owu powinnam mieć końcem przyszłego tygodnia wiec zobaczymy co i jak.
Wszystkiego najlepszego dla synka[emoji5]
Żmijka a co tam u Ciebie?
 
Do góry