reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Bez obciążenia zawsze Tez mi robili i była ok i to moim zdaniem był błąd ponieważ wydaje mi sie ze cierpię na prolaktyne czynnościowa utajniona po badaniu byłam w szoku wynik po tabletce powinien max być 5 razy Większy a u mnie wyszła na czczo 13,1 norma do 23,3 a po obciążeniu 711 norma do 146,0 dodam ze od zawsze mam problem z włosami na brzuchu i delikatnym wyciekiem z piersi również łupież zawsze okropny nic na niego nie pomagało nawet nizoral od kad przyjmuje parlodel łupieżu o polowe dobra mniej i z piersi nic nie cieknie ale czy pomoże w zajściu w upragniona ciąże ? I jak szybko spadnie ten wynik do normy przy dwóch tabletkach dziennie jak myślicie ?
No właśnie ja nie wiem ponieważ mi nic nie wycieka łupieżu też nie mam owłosienie mam ale na rękach depiluje bo.mialabym ręce jak małpa miałam dużo powyżej normy androstendion zbity pabi dexamethazonem prawie do normy za dwa tygodnie idę zrobić tarczyce dla endokrynologa.
W którym dniu cyklu robilyscie???

Poproszę Endo o skierowanie na prolaktyna z obciazeniem

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A znacie sie może na wynikach tsh i ft4 jakie są najlepsze by zajść ? Moje wyglądają tak tsh 1,520 norma do 0,270-4,200 ft4 1,21 norma do 0,92-1,71 co o nich myślicie ?
 
Ja mam bardzo nieregularne cykle wiec jak mi sie spóźniał juz ze 20 dobre dni to byłam wiec w drugiej fazie cyklu bo 3 dni pózniej dostałam okres lichy strasznie no ja mam tak z brzuchem jak by nie depilacja tors bym miała lepszy od męża
 
Ja mam bardzo nieregularne cykle wiec jak mi sie spóźniał juz ze 20 dobre dni to byłam wiec w drugiej fazie cyklu bo 3 dni pózniej dostałam okres lichy strasznie no ja mam tak z brzuchem jak by nie depilacja tors bym miała lepszy od męża
Możliwe że masz coś nie tak z druga faza ja tak miałam jakiś czas może być niewydolność ciała żółtego

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No możliwe chodź 4 miesiące brałam luttagen w drugiej fazie cyklu jakieś 3 miesiące temu efektów w postaci ciąży nie było ani sie nie unormowało no zobaczymy teraz walczę z ta prolaktyna lekarz obecny mówi ze tu jest problem i dostałam Clostilbergyt na pobudzenie jajników 5 wzięłam ostatnia tabletkę i czekam na efekty He tylko maź chory zapalenie korzonków ma i nie bardzo może sie ruszać
 
Martwi mnie rownież moje endometrium w drugiej fazie cyklu miało tylko 4mm!!! Pisało równe , jednorodne , hypoechogenne. Jajniki o drobnopęcherzykowej strukturze
 
reklama
Do góry