reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Anita tsh i ft4 bardzo ładne ja mam Hashimoto i teraz Endo zabija mi taj do około 1.5 A ft4 mam dużo podwyższone ale to przy tej chorobie jest normalne ważne by taj było w normie[emoji5] ja staram się od 7 cykli. Mam już 6 letniego syna i jak narazie największym problemem jest to rozwarstwienie blizny po cięciu cesarskim... Chyba ze mi złe hsg wyjdzie jeszcze[emoji6] ehhh

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rownież długo ale nie martw sie tsh zbija sie szybko ja rok temu brałam euthyrox 25 i w miesiąc z prawie 3 zbiło mi na co co mam w tej chwili to 1,5 I juz sie nie podnosi
 
Tak wiem to jest do opanowania[emoji6] teraz najważniejsze jest sprawdzenie drożności...[emoji3]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki ja po 12stkach od 15-3 rano byłam już na zakupach właśnie zjadłam śniadanie wypilam kawę teraz siedzę i się nudzę nic mi się nie chce robić więc nic robić nie będę [emoji16] zaraz uderzał z siostra na sklepy a wieczorem impreza urodzinowa u znajomych nie za bardzo chce mi się tam iść ale wyjścia nie mam ( rodzina meza).
Życzę wam Kochane udanego weekendu buziaczki skarby :-*

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki ja po 12stkach od 15-3 rano byłam już na zakupach właśnie zjadłam śniadanie wypilam kawę teraz siedzę i się nudzę nic mi się nie chce robić więc nic robić nie będę [emoji16] zaraz uderzał z siostra na sklepy a wieczorem impreza urodzinowa u znajomych nie za bardzo chce mi się tam iść ale wyjścia nie mam ( rodzina meza).
Życzę wam Kochane udanego weekendu buziaczki skarby :-*

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Jadziu to szalonych zakupów[emoji6] i udanej imprezki[emoji8]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie testowalam. Powinnam 8.03 jeszcze czekam tydzień i robie ;-) relaksuje się z Mężem w spa. Luks pogoda. miłego dnia !
 
Do góry