reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Hej dziewczyny[emoji5] ja mam ostatnio taki młyn że ledwo wyrabiam... Czekam na moją owu i wizytę u gina...która ma mi wypaść no tak prawie przy owu więc zobaczę... Mój M idzie jutro na badania i też zobaczymy jak i co wyjdzie[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny[emoji5] ja mam ostatnio taki młyn że ledwo wyrabiam... Czekam na moją owu i wizytę u gina...która ma mi wypaść no tak prawie przy owu więc zobaczę... Mój M idzie jutro na badania i też zobaczymy jak i co wyjdzie[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
To daj koniecznie znać :-) trzymamy kciuki. Który dziś dc ? :-)
 
Dzisiaj 8[emoji5] więc zobaczymy co to będzie i jak[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny[emoji5] ja mam ostatnio taki młyn że ledwo wyrabiam... Czekam na moją owu i wizytę u gina...która ma mi wypaść no tak prawie przy owu więc zobaczę... Mój M idzie jutro na badania i też zobaczymy jak i co wyjdzie[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
Wspaniale kochana trzymam kciuki za Was i wasze wyniki daj znać jak po wizycie u gina. Badanie nasienia robicie u urologa czy w normalnym laboratorium?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dziewczynki a gdzie jest Summis? Gdzie jest Andzia gdzie jest Ewa? Gdzie jest Emii? Gdzie jest Madzia???Gdzie Pol99??


Dziewczynki przywołuje was!!:-*

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Monia to u mnie niewielka różnica w dniu cyklu. Gorący okres będziemy mieć w podobnym czasie ;-). Choć u mnie raczej w tym cyklu nici. Pecherzyki dwa po 12 mm a do owu jakieś 3 dni
 
Monia to u mnie niewielka różnica w dniu cyklu. Gorący okres będziemy mieć w podobnym czasie ;-). Choć u mnie raczej w tym cyklu nici. Pecherzyki dwa po 12 mm a do owu jakieś 3 dni
Aga czasem się źle zaczyna a dobrze kończy[emoji6] trzymam kciuki[emoji5]

Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wspaniale kochana trzymam kciuki za Was i wasze wyniki daj znać jak po wizycie u gina. Badanie nasienia robicie u urologa czy w normalnym laboratorium?

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Jadziu w labolatorium, wizytę mam za tydzień we wtorek[emoji6] i chyba się jej doczekać nie mogę[emoji5]


Napisane na LG-M200 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry