reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

reklama
Zrobię jak mówicie... Przed chwilą test znów pokazał mi blada kreskę... Normalnie śmiech na sali ja naprawdę mam chyba jakaś torbiel... I nie może Menda wyjść....

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a miałyście tak, że mimo okresu temperatura się utrzymywała bo mi nic nie spadło rano 37 koło 8: 00 znów 37,2 a teraz 37,5...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma co mierzyć po południu temp chyba ze miałaś trzy godziny lezenia bo ruch podnosi temperaturę jeśli poleciała żywa krew to nie ma na co liczyć jeżeli byłyby to tylko jakieś skrawki to owszem można by mówić ze jest implantacja ale żywa krew....jakoś mi się w te bladziochy nie chce wierzyć a druga sprawa już by kreska ciemniala no ale zobaczysz jutro

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Nie ma co mierzyć po południu temp chyba ze miałaś trzy godziny lezenia bo ruch podnosi temperaturę jeśli poleciała żywa krew to nie ma na co liczyć jeżeli byłyby to tylko jakieś skrawki to owszem można by mówić ze jest implantacja ale żywa krew....jakoś mi się w te bladziochy nie chce wierzyć a druga sprawa już by kreska ciemniala no ale zobaczysz jutro

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Wiem jadziu myślę tak samo jak ty ale już się strachu najadlam że testy mogą pokazać jakiegoś raka... Jak są " pozytywne " w sumie to mój nie był taki pozytywny... Ale takich rzeczy się naczytalam w necie...

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry