reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Nie no ja to raczej wolę naturalnie, jeszcze się okaże po 18 lipca, wczoraj mojego kolegi koleżanka rodziła dziewczynkę, i od razu jej dali przed znieczulenie, mówiła żenic kompletnie nie czuła nic nie bolało, parę razy parła i pyk mała wyszła.... mówiła,że nic strasznego. ;))
 
reklama
neczka- właśnie o taki poród codziennie proszę Boga...

Delfin-w Pl przeżyłam koszmar na porodówce
liczę na to, że nic dwa razy się nei zdarza
poza tym, teraz będę rodzić w innej cywilizacji;-)
 
Kobietki mam pytanie dotyczące proszków i płynów dla niemowląt jakich tutaj w de używałyście i gdzie są dostępne, bo jeszcze nie patrzyłam po marketach, mam nadzieję że coś podpowiecie z góry dziękuję :D
 
jak się orientowałam, to tutaj nie ma proszków dla niemowląt
ja piorę w płynie Lenor sensitive.
pięknie pachnie i na bank jest ok dla bejbika
 
No, ja też modle się o w miarę dobry poród, ale wolę być dobrej myśli, aby się nie stresować teraz ;)
Ja dziewczyny też używam płynu do płukania Lenor, chyba jest najlepszy.
 
Co tu takie pustki? Wszystkie albo na wycieczkach albo cieszą się ciepłym słoneczkiem co?
Ja dzisiaj byłam u lekarza, mój synek waży już 3kg :happy2:
Jest wszystko super, już ułożony główką do dołu, lekarz mówił, że może wyjść nawet tydzień przed terminem, więc pod koniec miesiąca pewnie już będę go miała przy sobie. Spotkałam, dzisiaj Polkę pocjentkę u ginekologa, opowiadała mi o porodzie, bo już tu mieszka 4 lata, pierwsze dziecko tu rodziła,ale miała komplikacje i wywoływali jej więc nie było przyjemnie. A o znieczulenie trzeba od razu poprosić jak się bedzie na rozmowie w klinice,ona nie miała. Ale poza tym w szpitalu jak w hotelu. :-)

Jejku ja to już jak na szpilkach siedzę, bo nie wiem co tu się będzie działo ze mną, pierwszy raz i nie wiem co myśleć i jak się zachować... masakra.

Wczoraj byłam piechotką nad jeziorkiem z mężem, ale się umęczyłam, już nie dla mnie takie wypady, haha:-D jeszcze te słońce!
Mąż się śmieje ze mnie, że toczę się jak kuleczka :dry: Faceci...
 
Ostatnia edycja:
Hej...
wpadlam zobaczyc co u ciezarowek slychac ;-);-)

neczka fajnie ze dzidzia gotowa do wyjscia i ladnie wazy :tak:
patrze ze jeszcze tylko 2 tyg na suwaczku ale zlecialo...
nie boj sie i nie nakrecaj sie tak ;-)..
ja rodzilam oboje bez znieczulenia i nie bylo tak zle :no:
wiec i ty dasz rade :-)..

Pati to pewnie urlopuje sie bo dawno nie zagladala...

ja jutro do roboty nie chce sie w taki upal :no:

Dobranoc dziolchy :-):-)
 
reklama
Do góry