reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Owca- w Pl wózek kupiony
ja X-landera chciałam już dla pierwszej Córki, ale ograniczała mnie waga wózka, bo mieszkaliśmy w bloku i musiałam kupić lekki, żęby go targać po schodach
teraz ten problem odszedl, więc spełniłam swoje marzenie :-)

neczka- w Klinice najpierw zaprowadzili mnie do tego pokoju, w którym się rodzi ( pokój jak w hotelu- przyciemnione światło, muzyczka delikatna sie saczy, łóżko i kanapy, piłki i inne atrakcje ;-)
najpierw pół godziny ktg i w tym czasie połozna pytała o wszystko zwiazane ze zdrowiem, potem pytała o pierwsza ciaze i poród.
później poszliśmy na usg, potem rozmowa z szefem oddziału i na koniec wykład pani anestezjolog na temat zniecxzulenia epidural.
ogólnie wrazenia super, tylko ja i tak sie boje strasznie :no:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny

Za pol godziny jade na USG wow ale sie ciesze a tak mnie nosi ze szok:-D

Martusia ja tez bym sie cieszyla jakby sie udalo mieszkac w augsburgu tam wiecej ludzi i blizej swiata wiekszego... nawet dzis wstepnie ogladalam mieszkania i byloby pare ktore mnie zainteresowaly a 3 nawet z ogrodem:-) no ale narazie tomusimy czekac az maz okres probny przejdzie bo tak zaraz wszystko zmieniac to duze ryzyko:baffled:

Joanna nie boj sie najwazniejsze zeby pomogli zebys sie dobrze czula i wogole nic nie dzialo sie z dzieckiem:tak:
Ale jak opowiadasz to az jestem ciekawa:-p ja mam sie na 6 tygodni przed porodem zglosic na oddzial:tak:
 
kamilka-
super mieszkanie z ogródkiem
my mamy tylko taras i to nie to samo, choć w sumie nie narzekam, bo jest gdzie pranie powiesić i basen dziecku rozłożyć
no, trzymam kciuki za Was!!! i daj znać po usg
 
hej.
ja dopiero niedawno co zwlokłam się z łóżka, jeszcze leżę w piżamce, mąż jeszcze śpi po nocy,więc co mam robić :-)
Joanna- a właśnie i co wzięłaś ze znieczuleniem? a nie pytają jak chcesz rodzić? ja mam termin do kliniki na 18.07 dopiero, jakoś późno mi zrobiła. ja to na bank chce znieczulenie! matko boska, nawet nie wiesz jak ja się boję, dzisiaj w nocy tak mnie brzuch bolał, chyba za mocno się przejmuje. ;(
Kamilko-to zdaj nam relacje po tym usg, jak maleństwo. :happy2:
 
neczka- nie musiałam teraz się decydować na znieczulenie
w trakcie wszystko sie okaże
ale pytali jaki wolę poród, to powiedziałam, że sn, ale nie 27 godzin;-)
 
kamilka- suuuuuuuuuper!!!!!!!!!!! bedzie parka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja zaliczyłam pierwszy skurcz
jeden, ale tak mocny, że złożyłam się jak krzesło...
o jeny!!!!!!!!
 
Kamilko- Gartuluje córy! To pewnie synek się cieszy, że będzie miał siostrzyczkę ;))

Joanna- tam 3maj się, oj aż ja się boje. A jeśli chodzi o znieczulenie to oni dają w trakcie porodu jak się będzie chciało czy na początku? A poród jaki wolę.... to są jakieś opcje? ja też nie chce się męczyć tylu godz.
 
reklama
neczka- ja nie wiem dokładnie, bo w Pl rodziłam a tam wiesz jak jest
dopóki nie konasz w mękach, dopóty mają Cię w dupie
ale to znieczulenie to dają jak Cię mocno napieprza chyba
wiem, że oxy podają jak są skurcze a rozwarcie małe
co do porodu to możesz sobie życzyć cesarkę
 
Do góry