reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kamila my tak wlasnie jechalismy tydzien temu ze w sobote o 6 rano wyjechalismy stad
i wracalismy w niedziele popoludniu :tak::tak:
i za 2 tyg znowu tak samo pojedziemy...:tak:
w piatek m do 17 pracuje to juz nam na noc sie nie chce jechac...bo w piatki czesto korki itd...
no ale ty masz o wiele dalej to pewnie jak masz okazje to wez siostre :tak::tak:

pokazuj wozeczek :tak::tak:
 
reklama
Kamilka gratulacje dla męża !!! Teraz musicie razem jakoś uczcić nową prace bo na pewno tym sposobem dużo problemów Wam odejdzie :)
 
Hej Laseczki.
Kamilko- gratulacje dla męża za nową pracę, ale pewnie radość Cię rozpiera. Super jak pracuje się w swoim zawodzie i robi się co się lubi, oczywiście bez dodatkowych stresów. :happy2: Udanego pobytu Ci życzę. A wózeczek fany...:tak:

To która rodziła tu w De?? Bo chyba kiedyś któraś pisała... jestem bardzo ciekawa. Już sama nie wiem czy to stres czy już chce żeby malutki był przy mnie, haha. Doczekać chyba się nie mogę. Mówiłam mężowi, że chce aby był ze mną w tym momencie, a ona na to że nie wie czy da radę... bardziej się stresuje niż ja!
W ogóle mam nadzieję, że też poród mi pójdzie łatwo, bo ciąże przechodzę strasznie.:dry:

Ja też mam wózeczek już... oto on:
DSC_0108.jpg
A fotelik kupiłam taki:
DSC_0105.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0108.jpg
    DSC_0108.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_0105.jpg
    DSC_0105.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 30
dobrze się czyta, że czasem poród to pestka
widocznie miałam wyjątkowego pecha, że tak długo i w męczarniach rodziłam Córkę
tu, w Klinice, obiecali mi, że tak nie będzie, że mi pomogą i sprawnie pójdzie :-)
nasz pojazd też już czeka i w zasadzie wszystko już gptowe, tylko nie moja psychika :cool:
my mamy taki wóz:
1asia.jpg
 

Załączniki

  • 1asia.jpg
    1asia.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 26
ale byla ulewa masakra..a ja akurat pod sklepem z m pakowalam meble do auta wrr...:wściekła/y:

fajne te wasze wozeczki :-)

Kamilka czy to jedo ? kupilas uzywany ? ladny jest :tak:
neczka ja obydwoje dzieci rodzilam sama ,jakos tak wyszlo ;-)
Joanna fajna masz bryke ;-) rozowiutki akurat dla dziewczynki :-)
chyba w pl kupowalas ?..
 
Joanna super wózek ja bardzo lubię X-landery , mam też laske z tej firmy . Fajne wózki w rozsądnej cenie choć dresing wolałam z poprzednich lat .
 
Owca tak to Jedo Bartatina... chcialam Roana ale okazalo sie ze siostra ma ten i mi odsprzedala a paski do niego dostalam nowe w hurtowni:-)

Neczka Martusia fajne wozeczki:-):tak: ato wozek to juz uwielbiam..
 
Joanna- fajny, różowy wózeczek kupiłaś, w sam raz dla małej księżniczki ;)) A jak się czujesz? jak pierwsza urodzisz, to zdaj mi relacje jak było w klinice... a o co Cie pytali jak byłaś na umówionym terminie?
 
reklama
hej mamuski..

mi od kilku dni odchodzi czop, mam meeegaaa lenia i naprawde jakos tak nic mi sie nie chce...

kamilka to ty bedziesz gdzies koło mnie mieszkac bo ja mieszkam w Augsburgu...super ze mezowi sie z ta praca tak udało..mam nadzieje ze jak moj maz zalapie jezyka troche to tez znajdzie prace bez posredników, i bedzie nam sie troszke lepiej powodzic niz teraz...

ja jeszcze tydzien do wizyty u ginka...mam nadzieje ze szybko przeleci...

dzioewczyny sliczne wózeczki...ja jeszcze niestety nie mam...kupimy dopiero po porodzie, jak zastrzyk gotówki bedzie...narazie mam taki uzywany zastepczy, co prawda w oplakanym stanie ale szybciutko kupie nowy:-)

busiaki i wszystkiego dobrego
 
Do góry