reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej
Karamija u mnie w przedszkolu tez masakra ,mala codziennie wyje,za kazdym razem nie chce mnie wypuscic,chce zebym tam z nia siedziala :no: no ale ja wychodze i zostawiam ja z tym wyjcem ...innego wyjscia nie ma po prostu.No ale jak wychodze to placze 5-10 minut i sie uspokaja.Ale tez mnie to meczy... bo ilez to jeszcze potrwa?? za kazdym razem zostawiac ja placzaca,lzy jak grochy i wzrok mowiacy -mami,nie zostawiaj mnie tutaj :-( Nasza przygoda z przedszolem trwa juz miesiac ,z jednym tygodniem pauzy po swietach. Od maja ma zostawac do 14. I tez nie wiem jak to bedzie,moje dziecko po prostu sie glodzi,sniadania tam nie je a wczoraj zajechalam po nia 12:30 to dzieci juz obiad jadly a ona tradycyjnie NIE. Wiec ona od rana do 14 ma nic nie jesc?? Tak mnie wkur*ia to jej niejedzenie :/ taka niemoc i poczucie mojej osobistej porazki,bo co ze mnie za matka?? gdzie popelnilam blad,ze moje dziecko jest takim niejadkiem?? bo sloiczkami ja karmilam? mysle,ze nie ja jedna.

Zdjecia na fb masz naprawde fajne... ja mialam wiecej zdjec ale pokasowalam bo to juz stare byly...musze nowe powrzucac ale weny brak ,ogolnie jakas chandre mam, w PL piekna pogoda ,slonce itp a tu u mnie jak zwykle deszcz,szaro,buro i ponuro,po prostu rzygac sie chce za przeproszeniem :no: ja tez chce wiosne!! w tamtym roku lata nie bylo,teraz wiosny nie ma ,co jest kur*a grane??! :crazy:

edit.
Pati ja mam teraz mopa z viledy,plaski taki i kanciaty wlasnie...bo teraz mam kafelki wszedzie a na tamtym mieszkaniu mialam laminat i uzywalam tego grubego mopa z fredzlami ale na tej podlodze sie nie sprawdzil bo te moje kafle sa lekko chropowate i mi farflowce zostawial ....pamietam zalamana bylam,myslalam,boze co ja za kafelki wybralam a wystarczylo mopa zmienic :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
jolit

ja przez to przedszkole to jakiejś nerwicy dostanę, ja mojego na dłużej niż godzina nie zostawiam bo on się nie uspokaja i dzwonią po mnie mówiąc, że już wystarczy bo szkoda dziecka, żadne rozmowy, przekonywania nie skutkują a chłopak nie głupi niby wszystko rozumie, serce pęka a jednocześnie właśnie taki wkurw bierze na całą sytuację, ja chodzę jak bomba zegarowa a to mi i dziecku w brzuchu nie służy niestety


U nas upał totalny, uciekliśmy z ogrodu bo się nie da wytrzymać, zresztą organizm nieprzyzwyczajony więc lepiej nie przeginać
 
hej laski...Hello Eliza :)

Kupilam mopa i dodatkowo z tym psikaczem :D ze moge napelnic plynem ,psysnac i zetrzec :)
W sobote bylismy na tych urodzinach...byla cudowna pogoda cala noc,pycha jedzenie i morze alkoholu :-D na zakonczenie nocy zjadlam dünner zeby takiego kaca nie meic :D udalo sie-bylo dobrze...ale niedziele bylam kapec i pol w lotzkzu spedzilam....
No co tu gadac mamy lato
 
patrycja
zazdroszczę, mi się już strasznie marzy jakakolwiek impreza, nawet taka z kacem :)
U mnie przepięknie cały czas, właściwie spędzamy całe dnie w ogrodzie, mąż ma wolne do środy więc korzystam i się obijam

Cześć Eliza
już chyba czekasz jak na szpikach, co?
 
Witam na chwile
komunia udana super !! wszystko bylo dobrze...
fotki na fb pewnie widzialyscie juz :tak::tak:
bede jeszcze miala za tydzien kilka od fotografa :tak:
pogoda tez dopisal super..
do soboty mam jeszcze tesciow w domu...dzis idziemy na dzialke pogrillowac..przyjdzie jeszcze moja mama i babcia :tak:
pogoda troszke chlodna dzis...

Elizka cos sie dzieje u ciebie?..rodzisz?..;-)

Pozdrawiam
 
Owca fotki widzialam-fajnie wszyscy wygladaliscie :-)

Eliza i jak tam? masz skorcze?

ja dzis pospalam,teraz jem sniadanie a potem zabieram mloda i idziemy na spacer do lasu i na konwalie-znalazlam ostatnio na nordicu wlasnie polane pelna konwalii :)))
 
Owieczzko super,ze wszystko sie udalo :-D:tak:

Kochane wczoraj chyba wypadl czop,i juz mialam skurcze,ale nie regularne,polozylam sie spac i przeszlo,dzis rano tez juz pare bylo,teraz cisza...zobaczymy co bedzie dalej,juro na 10:30 wizyta u lekarza:tak:
 
reklama
Do góry