reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Bluetooth nie mam jeszcze gina na oku...moja tesciowa mieszka na Steglitz i tam na bank nie chcemy mieszkac hehe:-D bo moj M.mowi,ze nie wytrzymal by tego psychicznie...wiec szukamy czegos dalej;-) poczytam zaraz o tym szpitalu:tak: dziekuje:*
 
reklama
Kurde cos mi sie pierniczy i juz trzci raz pisze tego posta.Zaniedbywalam Was cos ostantio.
Patti widze ze poszalals zakupowo ostatnio.
Witam tez nowe laski.
Patti i Alex wyscie ostatnio pisaly o lodowkach.Ja musze nowa kupic i chcialam zasiegnac waszej opini.W sklepie taka podwojna wyglada na troszke mniejsza niz w kuchni metr na metr.Ale chyba sie na taka zdecyduje bo porostu nie mieszcze sie w normalna.Mozecie mi pokazac na zdjeciach wasze?I np was albo dzieci na tle zebym mogla sobie wyobrazic?I jakiej marki sa wasze?
Bylabym wdzieczna za dobra rade:)
Eliza a jak rodzic to tylko w szpitalu ,gdzie jest oddzal neantologi czy jak to sie pisze.

ym:szok:
 
001.jpg 1.80x 90...tak mi sie wydaje ,no i przy okazji zobaczylas galerie,ostatni zakup-magnety i burdel w kuchni:-D:-D:-D:-D.
a wracajac do zakupow i do kawy,pati -jak twoj kva???-sprawdza sie,jak smakuje kawa...dawaj wstawiaj fote!!!lubie podziwiac takie cacka:tak:.

dobra,lete...wiece gdzie mnie znalezc...:-D

buziaki
 
Hello ello :-):-)
ja mam dzis mlodego w domu bo dostal w nocy rozwolnienie hehe latal z 5 razy ale narazie spokoj chyba przeszlo..
kurka pogoda ble pada caly czas :angry:

ja mam zwykla lodowke tzn.pojedyncza jakos te podwojne nie przemawiaja do mnie bo jak w sklepie ogladalam,otwieralam to takie to w srodku waskie te poleczki itd..wole normalna ale zreszta ja mam tak mala kuchnie ze nawet podwojna by mi sie nie zmiescila :no:

to moja mala kuchnia haha ...jak widzicie u mnie przewaza minimalizm :-D:-D
 

Załączniki

  • 004.jpg
    004.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 47
  • 003.jpg
    003.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry