reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Co tu taka cisza????

Ja wrocilam niedawno z zakupow...pojechalismy po serwis obiadowy do karstadu...chcialam taki co juz mam dokupic...No ale mila pani tak nas zachecala ze sobie jeszcze wzielam mlynek do soli i pieprzu z WMF :-) mloda taki sprzecior do jajek,Woka porzadnego -byl przeceniony ze 140€ na 99 :-) i tak zostawilismy 4 stowki... no ale napalilismy sie jeszcze na ekspres do kawy i jutro odbieram :-D oo jeszcze lokowke sobie kupilam :-)Adam jak sie rozkrecil to juz nowy tv.chcial kupowac... Mloda troche jeszcze w H&M obkupilam bo cos ostatnio wszystkie spodnie podarte na kolanach...a teraz ide mloda kapac...potem jakis browareki film :)
 
reklama
Pati to zes poszala w miescie :tak::szok:...ty to widze ciagle cos kupujesz hehe maniaczka :-D
jaki ekspres kupilas ? pochwal sie..

Ja juz w pizamce ide pod kolderke zaraz na tv pokukac

Dobranoc babolce :-)
 
Eliza, zamierzasz rodzic w Berlinie? Ja osobiscie bym sie do Geburtshausu nie wybierala. Nigdy nic nie wiadomo i lepiej miec specjalistyczna opieke pod nosem. Steglitz nie moje tereny wiec tez sie nie wypowiem.
 
Witam, jestem mamą listopadową 2010. Mój synek Krzyś bierze udział w konkursie gdzie do wygrania jest 2000 zł. Bardzo proszę o wsparcie i oddanie głosu na Krzysia. Za wszystkie głosy bardzo dziękuję. Wystarczy tylko kliknąć

Proszę głosujcie na Krzysia: WIELKI FINAŁ
 
Eliza ja bym tez wolala rodzic w normalnym szpitalu ;) ta temat takich instytucji nie mam pojecia wiec tez nie doradze... a na jakim osiedlu bys chciala mieszkac?
u mnie wreszcie po ostatnim wyprawianiu urodzin :-) impreza sie udala...szlam spac o 6:50 :-D
Wczoraj tez wreszcie po dlugim czasie bylam na fitnesie...ale jakos tylko 1,5h wytrzymalam...tak jeszcze z przymusu bo jakas spiaca bylam...wogole chodze ostatnie czasy zamulona strasznie!!!! Wiosne chce!!! slonce!!!!
 
reklama
No i dobra decyzja :-) A jak chcesz cicho i zielono mieszkac to chyba najlepiej poza Berlin sie wyprowadzic :-D Ponoc dobry jest http://www.krankenhaus-waldfriede.de/krankenhaus/

Fajnie ze zezarlo mi pol posta....ehhh jak ja lubie te posty.... Mowia na miescie ze dobry szpital. Ja osobiscie mialam tam lyzeczkowanie i jestem zadowolona. Cicho i spokojnie az czlowiek sie zastanawia czy na pewno w szpitalu jest. A masz juz jakiegos ginia w Berlinie na oku?
 
Ostatnia edycja:
Do góry