reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Eliza milo Cie zobaczyc :-)

Kama no moje rytmy-latynoskie-lubie ;) i powinien mnie do teledysku wziasc!!! :-D
Wysprzatalam dzis piekarnik-prawie lsni ;-D pranie zrobilam,lista zakupow na urodziny gotowa prawie tez-z kartka zawsze lepiej-wtedy prawie zawsze niczego mi nie zabraknie...
A teraz smigam po mloda...
Odchudzam sie dzis-na sniadanie mandarynki,potem na drugie jablko i pomarancz ,a na obiad szpinak :-D
Mam zamiar wystapic na poczatku urodzin w sukiencewiec brzuch musze troche wciagnac do soboty :-D potem sie przebiore bo jak ja zaczynam tanczyc-a üplany sa-to nawet po scianach i suficie skacze wiec wtedy brocha musi byc dobrze zakryta :-D
 
Kama jest za co:*** to staraj sie o taki:tak::-D

Patrycja dziekuje:***

ja sobie zrobilam twarozek ze szczypiorkiem i rzodkiewka no taka chcice na niego mialam ze szok:-p
 
Pati a nie jestes w tym teledysku?no to mi sie znowu przewidzialo:-D to ty z tym tancem masz tak samo jak ja
Eliza postaram sie ale w przyszlym roku,teraz w planach slub i weselicho,poki co jak widze jak Majka broi za trzech to odechciewa mi sie kolejnego dziecka;-)
 
cos ty najpierw schudnac musze:-D
na sukienke mam jeszcze czas,teraz wybieramy sale,zespol,fotografa,bo kamery nie chce
 
reklama
Do góry