reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
Pati na basen do mnie do ogrodka wpadniecie:-D to Spa to jakies 10km od mojego domu,ale mniejsza o to polecam bardzo,tyle ze az tylu km tez bym nie tyrala...
Eliza my juz od polowy nocy nie spimy,mala ma ciezkie dni...
 
Eliza ja nie spie dzis od 7 a Ty o 12 piszesz pobudka :-D
Ale pewnie korzystaj poki mozesz... mi by sie teraz pobudka przydala,bo zamulilam sie przy tym kompie :-D a trzeba ogarnac sajgon,ktory mloda znow zrobila,pranie poskladac i cos upichcic by trzeba tez :huh:

Pati lubisz tunczyka? ostatnio zrobilam taka mega szybka 'salatke'-puszka czerwonej fasoli,puszka tunczyka w oleju i cebula...do tego troche pietruszki -wymieszac wszystko razem ,tylko wczesniej odlac ten olej z tunczyka i dodac do niego sol i pieprz a drobno posiekana cebule chwile zeszklic. Najlepiej smakuje z ciepla bagietka z piekarnika :-) Wydaje sie takie nic ale mi bardzo smakowalo ... z netu mam ten przepis,ze strony wielkie zarcie ;-)
 
Kama dzieki :)
Jolka ta salatke znam...ostatnio na sylwka jadlam...
ale ja bym chciala zaskoczyc...a to akurat takie popularne... lubie cos innego...np.z innych kraji...itp ;)
 
Hej...a ja padam dzis z nog
dopiero teraz usiadlam na spokojnie z czerwonym barszczykiem w kubku :-):-) i juz nie wychodze nigdzie...
od rana latam a to z mama pojechalam do urzedu musialam jej pokazac gdzie jest bo nie bylam tam jeszcze,pozniej do domu po szymka i spowrotem do miasta do dentysty i teraz wrocilismy ech masakra....
nawet obiadu nie bylo bo nic nie mialam kupione i wsio...

Pati to jak z innych krajow to ci nie pomoge hehe :no:..

Eliza widze ze sie nudzisz w domku haha :-D a ile masz latek ze tak zapytam?

uciekam dziecia zrobic jedzonke bede zagladac :tak:
 
Jolka ta salatke znam...ostatnio na sylwka jadlam...
ale ja bym chciala zaskoczyc...a to akurat takie popularne... lubie cos innego...np.z innych kraji...itp ;)

No wiesz Ty co...a ja myslalam,ze tu zablysne :-D:-D:-D

tez ja wlasnie na sylwka jadlam ;) hehe

Z inych kraji:dry:...gebratene nudeln po chinsku albo chili con carne po meksykansku ;-):-D
 
reklama
Do góry