reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

dobry dobry...choc ja wiem ciagle pada wrr...:wściekła/y:
ide smazyc pierozki dla corci...

Pati fajnie ze impra udana i prezenciki na bogato tyz...:-D:tak:
a upady i wzloty to norma...hehe inaczej byloby nudno w malzenstwie :tak::-p

bay bay..lece do kuchni :tak:
 
reklama
Dobry Dan!! ;))
Ja wlasnie wciagnelam obiad...Mam mega nerwa bo mi na srodku gornej warki mega oprycha wyskoczyla!!! :crazy::wściekła/y::wściekła/y: i jak ja sie ludziom na oczy pokaze???????????????????:wściekła/y::wściekła/y: a jeszcze mam dzis isc na urodziny do kumpeli!!:cool:
Bylam dzis na tej mojej jednej putzce-wiec zarobiona jestem :-D posprzatane mam,teraz tylko pranie powiesze co sie pierze...
Po urodzinach zaczynam sie odchudzac-teraz nic mi na drodze nie stanie w koncu!!! skoncza sie wyjazdy,imprezy,wpierdzielanie czego popadnie!!! kurde mam dwa kilo zas na plusie...to juz teraz razem 7!!!!!
 
hello:happy:
Pati ty masz 7 na plusie a ja w sumie to juz 10:szok: 3 przytylam w same swieta ale co sie dziwic ja mama dogadza jak tylko sie da a ja pozeram wszystko i o kazdej porze:confused2:do tego piwko,winko,ehhh najwyzsza pora wracac na swoje smieci...
od poniedzialku zabieram sie za siebie bo az wstyd ,czuje sie jak prosna swinia:-D
Pati sto lat!!spoznione ale szczere

mam noworoczne postanowienia schudnac i zapuscic wlosy i jeszcze kilka mniejszysz ale tez mniej waznych:-D

u nas w malzenstwie tez wzloty i upadki,gdyby caly czas bylo dobrze byloby nudno;-)
milego dnia
 
Dziewczyny moze Wy mi jakos pomorzecie...Szukam czegos w polsce-nie dalej jak max 150-200km.od granicy -a mianowicie jakis hotel,villa,apartament-byle byl basen-a przynajmniej jacuzzi ;) , Spa,blisko stadnina koni... albo cos typowo agroturystycznego z fajnymi pokojamy,dobrym swojskim jedzonkiem,konie,lasy,laki... :) ognisko :)
 
tyle ze jest bez basenu ale i ze stadnina i ze super spa i ogolnie maja mase atracji i swietne swojskie jedzenie
 
reklama
Kama tosz to ode mnie 450 km prawie...ja chce cos do max 200km ;)))) Ale dzieki...jak juz bym miala sie taki kawal wypuscic to musialabym miec full wypas z basenem ;)
 
Do góry