reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Niestety z ludzmi roznie bywa a szczegolnie musze przyznac z Polakami. Bardzo sa zazdrosni i zawistni jak sie tylko komus zycie ulozy to lepiej sie nie chwalic, bo tylko po glowie mozna dostac.... dlatego ja oprocz dwoch sprawdzonych przyjaciolek w Polsce urwalam wszystkie bliskie kontakty z innymi znajomymi.
 
reklama
Hej melduje sie z rana.

Dzisiaj wolne wiec szybki obiadek (jakaś zupke nastawie0 i mykam na zakupki musze jakies wygodne butki sobie kupic całkiem plaskie na plac zabaw żeby miec:-D:tak:, takie do wspinaqnia sie po drabinkach i do grania w piłke :) czyli wygodneeeeeeeee.

No i troche kwiatów kupic bo dzisiaj na ogródku mam zamiar zrobic wiosenne porzadki:tak::-) bo piekna pogoda sie zapowiada :)

Na 17 do laryngologa z szymona uszkami - kontrol a jutro znowu wolne i........... jeszcze nie wiem co bede robic ???????? do poludnia , a na 17.30 praxis sprzatac:sorry2::sorry2:to jakies 3 godzinki zajmie i wieczorkiem fajeczka i winko na tarasie :-) teraz mykam do garów
 
jeszcze raz ja:-) tak sobie ppoklikam do sniadanka :)

siedze sobie i wcinam kanapeczke a tu dzwonek:szok::szok::szok:... zolando:-):-):-) ale niespodziana w poniedzialek zrobilam zamówienie a dzisiaj juz butki dostałam:tak::tak::tak: i w dodatku sa na mnie dobre:tak::tak::tak: takie do smigania po miesci sobie zamówiłam:cool: i są mega wygodne:tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • JA311B004-503__default__1.jpg
    JA311B004-503__default__1.jpg
    9,3 KB · Wyświetleń: 37
Witam wszystkie dziewczyny!Jestem Anka,mieszkam w Berlinie,a od pieciu miesiecy jestem mama malego urwisa!Z checia sie do Was przylacze,jak tylko czas i synek mi na to pozwola:-)pozdrawiam!
 
Anka witaj :-) Ciesze sie ze jest tu kolejna Berlinianka :))))
Napisz cos o sobie :) skad pochodzisz z pl ? i na jakim tu osiedlu mieszkasz?

Madgdalena-ja tez musze osbie jakies takie kupic...na delikatnym koturnie...tylko ja bym chciala ze zamszu :)))
ogrodu zazdroszcze :) widzialam kawalek na fotkach na fb :)))))

ja zabieram sie za prace...na weekend szykuje sie nam wyjazd do pl.zobaczymy czy dojdzie do skutku bo u nas nic nie wiadomo... obiad juz czesciowo mam-bo z wczoraj zupka -krem z brokulow...i cos trzeba dorobic... zeby tak lyso nie bylo :-D
potem spielplatz z mloda...a ja kocyk i ksiazka :) wczoraj fajowo grzalo :)))
 
a co tu taka cisza pewnie sie wszystkie na sloncu wygrzewacie:-):-):-)

butków typu trampki nie kupiłam bo nie bylo takich jak chcialam:-( a le za to wróliłam z kurtką i spodniami:-) mykam zjesc obiadek i do lekarza szykowac sie
 
jezuuu spodnie to moja najwieksza zmora!!!! nie moge nigdy z rozmiarem dopasowac...zeby porzadnie lezaly...zawsze o pol rozmiaru za male badz za duze :-D i nigdy nie biore...wogole nienawidze przymierzac spodni!!!!!

bylam z mloda na placu zabaw,pojezdzila na rowerze,poskakala,ja wygrzalam sie na laweczce z ksiazka...teraz oblecialam neta i zaczynam dalej pracowac ;)
 
Hej...daje znac,ze zyje ;-) ciezki czas u mnie,ostatnie 3 dni biore tabletki antydepresyjne ale czuje sie po nich tak jakbym zaraz miala zemdlec,wiec daje sobie z nimi spokoj ... takie tableteczki to ja bym se mogla brac jakbym dziecka nie miala,ale ja musze jakos funkcjonowac przy malej ;-)

Co do zycia w Niemczech i trudnych poczatkow...Gabinia glowa do gory,bedzie dobrze,cos musi sie dziac...zycze Ci powodzenia.

Co do kupowania spodni to ja Pati mam tak samo :crazy: mam jedne ukochane jeansy,w ktorych chodze juz 5 lat,niemodny fason:-D ale ja sie super w nich czuje po prostu.
Ostatnio nakupowalam sobie legginsow,ale nie jestem do nich przekonana... bo to kurde takie rurkowate ,ja lubie miec na nogach cos szerokie u dolu :-D
Nie popisze,bo mloda juz wlazla na stol i mi przeszkadza...
 
witajcie

ale po mnie jezdziecie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale ja naprawde nie należę do tych co z góry patrzą , ale przeszłam z dziećmi swoje i teraz mając drugiego męża chcę juz wiekszego spokoju i stabilizacji dla dzieci - one by na krawędzi depresji więc musze na zimne dmuchać .
a przeprowadzam się też 2 razy do roku więc nie uśmiecha mi się w B tak emigrować - dzieci nie dają rady... nie mają kolegów, przyjaciół my tak samo - takie odludki :-:)-:)-:)-:)-(

gdybym była sama mogła bym mieszkać nawet na strychu.. niestety z dziećmi chcę mieć jakieś warunki tym bardziej ze kolejne w drodze:eek::eek::eek:
 
reklama
Gabinia na weddingu czy neunköln np.znajdziesz tez cichsze zakatki...a mylalas moze o spandau....westend...tam tez sa fajne dzielnice...Spandau zaraz kolo charlottenburgu... bedziesz miala blisko do mnie na kawe ;)
ja cie rozumiem ze sie obawiasz...ale kto nie ryzykuje ten nie zyskuje...ja przyszlam praktycznie do obego mi faceta,zostawiajac wszystko w pl.przyjezdzajac z lamanym niemieckim z jedna torba... rzucilam prace,nawet ubezpieczenia nie mialam :-D fakt faktem sama,bez dzieci...troche organizacji,zapoznania sie i bedzie git... zobaczysz ze tu jest latwiej niz ci sie wydaje...jest tu multum polakow,polscy lekarze,koscioly,sklepy tez,w szpitalach znajdziesz polozne mowiace po polsku,kosmetyczki,fryzjerow...co dusza zapragnie...

Jolka a co u ciebie ze az leki depresyjne mussisz brac????

Co do legginsow to ja je kocham,jak i spodnie rurki...innych w szafie nie mam :-D nie umiem juz zalozyc dzwonow ;) mimo ze ostatnio nawet i ten fason modny :)
 
Do góry