reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

No to sie melduje
Aga fajny ten flmik a koncowka faktycznie the best ci panowie na krzeske tez cool:-):tak:
Jolka taki storj to dla cycatych ja biustu nie mam to bym sie nie odwazyla:)) Fajnie ze lezy jak trzeba :tak:
Patrycja nie czytalam bo nie czytam niemieckiej prasy:-D:-D:-D


A ja sie wzialam wkoncu za pakowanie na urlop:-D:-D
 
reklama
Dziewczyny kupilam lash architect loreala i po prostu jakas tragedia z tym tuszem :szok:
Ja juz kiedys go mialam,ale dawno i pamietam,ze byl super a ten co teraz mam to ja nie wiem...moze za dlugo w sklepie lezal czy jak,maluje sie nim tragicznie ,moglam lepiej teleskopic wziac...-jak do tej pory podpasil mi najbardziej.
Ten architect zamiast jak klade druga warste to pogrubic i wydluzyc to nic...skleja mi rzesy,no po prostu beznadzieja.Nie wiem...czy to ja mam jakies inne rzesy czy to im sie ten tusz popsul...eh,nerwa mam i tyle.
 
Jolka a masz rachunek?idz wymien-powiedz ze szyczypia Cie po nim oczy :-)

My w piatek wyjedzamy nad morze na weekend :-) ale tym razem bierzemy nasza slicznatke mit... :-) Cieszy sie jak szalona :-)
 
Pati to chyba fajnie,ze sie cieszy ;-) nie ma chyba nic piekniejszego jak radosc wlasnego dziecka.A Wy to co weekend jestescie gdzies sruuu...zazdroszcze Ci zycia,bo moje to teraz takie monotonne ;-)
Ja sie jutro tez wybieram z mala pierwszy raz nad wode...jakby co to wstawie fotki(jakby fajne byly,bo brzydkich nie wstawie haha :-D)
 
Wiesz co u nas to nie tak kolorowo...:-Dco weekend to bym chciala...ale fakt ostatnio czesciej mamy wypady...wiesz ale to tez z tego wzgledu ze mnie wypady zimowe nie bawia...ja stanowczo wole lato...A teraz popijam winko..przed chwila smignelam pazury nowym lakierem...u stop i rak...wreszcie mam pod kolor :-D
Obiecam tez wkleic fotki z weekendu...nawet jak beda brzydkie :-D z reszta ja mam zazwyczaj brzydkie :/
a w sobote bede kibicem pelna para!!!ciekawe co z tego wyniknie...myslicie ze maja niemcy szanse?
 
Patrycja no ja mam taka wielka nadzieje ze Niemcy wygraja a czy maja szanse hmmm... no jasne:-D:-D

Jolka zycze udanego wypadu z mala nas wode i wstawiaj nam tu fotki brzydkie napewno nie beda:tak::tak::tak:


Ja dzis wstalam razem z m juz przed 5:szok::szok::szok:
Nie wiem jak bede dzis funkcjonowac bo dla mnie normlana pora wstawania to 9 lub 10:-):-)
Juz sie wykompalam wstawilam pranie a zaraz sobie posprzatam a potem nie wiem co bede robila do 10 zanim Emily wstanie:-):-):-)

Milego Dnia wam zycze dziewczyny:tak::tak:
 
W sobote bedzie sie dzialo
a084.gif
ze mnie tez ostatnio kibic ze ulala ;-):-p A moze tak mistrze swiata :-D
Ide chate ogarnac bo o 13 jestem umowiona ze znajoma i nad te jezioro jedziemy...pogoda dopisuje :tak:
Ja pazury rzadko maluje...bo nie chce mi sie o nie dbac :zawstydzona/y: i sie lamia...mam bardzo slabe paznokcie,jak chce by mialy jakas przyzwoita dlugosc to musze wcierac odzywki i malowac...a ja ciagle sprzatam to i musze je wtedy codziennie malowac a nie zawsze sie chce(to tak jak u Ciebie Pati z wcieraniem balsamu)...raz zrobilam sobie sztuczne...ale nigdy wiecej :no: bo jak zdjelam ten szajs to paznokci nie mialam wcale i potrzebowlam 3 miesiace zeby sie zregenerowaly.
 
Ostatnia edycja:
Jolka jak tam po jeziorze?
Ja padlam na godzine drzemki...musialam bo bym chyba orla wywinela :-D
Wczoraj wypilam sobie winko dzis oczywiscie maly kac...ale taki kurde wkurzajacy bo niby glowa cmila,nimy slabo mi bylo,niby zyc mi sie nie chcialo :-D no i bylam u mojej babci dzis...pranie mialam jej powiesic,odkurzyc...listy wyslac i normalnie o 10:30 zaserwowala mi Sekta z owocami...dobrze ze tylko lamke...bo wiecej bym nie dala rady...ja juz wogole tak za sektami nie przepadam...opilo mi sie troche...ale te owoce byly pyszne...takie mrozone-mango,ananas,mandarynki...fajne na impreze :-)
No i musialam dzis wszedzie busem bo moj zas w polske pojechal..no ale bedzie w nocy...wiec rano do kity juz bede mogla jechac...
Wczoraj wogole zlapal mnie atak sprzatania i wreszcie zrobilam u mlodej przesiew szafek...najpierw sie wysypywalo...teraz ladnie wszystko poukladane,za male odlozone...uzbierala sie cala taka duza papierowa torba z ikei...a dopiero co w marcu wywozilam wor do PL. ide sie przejsc z mloda do sklepu...mam chec na arbuza albo truskawki...albo nektarynki... :-) i pomidory sie skonczyly...a ostatnio u mnie na topie pomidory z cebulka wymieszane z sauer sahne :-)
 
Jolka ja mam tez slabe paznokcie ale staram sie jak moge by je utrzymac.,...i ja nawet musze malowac codzienie bo mi szybko lakier odpryskuje...
A w balsmaowaniu zrobilam poprawe... :-D codziennie przed spaniem balsamuje sie caluska...postawilam balsam kolo lozka...teraz jak wyjde z wanny i poloze sie w sypialni to az milo tak sie "ochlodzic" w te upaly :-)
 
reklama
No ja wlasnie pazury pomalowane mam i juz mi lakier odprysknal i musze zmyc i przydaloby sie malnac znowu...i chyba to zrobie :-) Musze troche o nie zadbac...
Wypad nad jezioro sie nie udal...i fotek nie bedzie :-( pojechalismy,polezalam chwile i jakas wysypka mi wyskoczyla,wygladalam jakbym w pokrzywy wpadla :szok: wysmarowalam sie jakas oliwka od znajomej i chyba mnie uczulila,zle sie czulam cala w kropki(mimo,ze to modne teraz:-D) i zmylam sie po godzinie,ale dzieki tej nieszczesnej oliwce (jakkolwiek to zabrzmialo:-D) zdazylam sie troche opalic :-p
Wrocilam do domu z ta alergia,polknelam cetricin i czekalam...wtedy dzwonek do drzwi,otwieram a to wlacicielka budynku,u ktorej mieszkanie wynajmujemy i ona do mnie,ze chce zdjecia robic :szok:(potrzebne jej pewnie by znalezc nowych lokatorow) a ja do niej,ze chora jestem,glowa mnie boli i zebysmy zrobili inny termin na co ona...odwrocila sie na piecie i poszla !! No co za wredne babsko,nie zrobila ze mna tego terminu,tylko byla wielce obrazona ,ze jej do domu nie wpuscilam...ale z jakies racji?? chyba powinna wczesniej zadzwonic i sie umowic do cholery! a nie ja wrocilam znad tej wody,w domu rozpizdziel...mala sie bawi,zabawki porozwalane....a ona chce zdjecia robic :no:
 
Do góry