reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kama my chetnie odpowiemy :-) Same kiedys bylysmy w takiej sytuacji wiec spoko luz blues ;-)

Ja dzis musialam z rana sama mloda zawiezc bo moj a ze znajomym naszym po auto pojechal...No i jak wrocilam zjadlam sobie sniadnko...i tak mi sie na maxa spac zachcialo..ogarnelam jeszcze itd.i tak o 10:30 polozylam sie ...nastawilam budzik na 12:00 bo ostatnio nie dalam rade na solke wskoczyc bo byla mega kolejka i chcialam zrobic to dzis...a na 13:15 zazwyczaj jestem po mloda...Sluchajcie otwieram oczy a na zegarku widze 14:18:szok::szok::szok: nie pytajcie jaki wyskok zrobilam...ogarnieta w 30 sekund bylam normalnie:-D i pedem po mloda...na szczescie nic nie mowili ;-) co za siara :-D:-D:-D po wlasne dziecko zaspac:-D:szok:
 
reklama
ello
Patrycja no to sobie pospalas, a jak wypoczeta bylas.Dobrze ze nic nie mowili w sumie kademu moze sie taka wpadka zdarzyc
Ja mialam wene i wysprzatalam cale mieszkanie na glanc.Jutro mam gosci to i bodziec byl :))
Lali spi z tatusiem w lozku hihihi tak ja klad spac ze sam zasnal

Kamikaaaa gratuluje coreczki!!!
 
hej,ja chcialam sie przywitac:)mieszkam w Niemczech od 3 lat,jestem w 26 tyg ciazy...ogolnie wszystko jest ok,tylko dzis sie jakas sentymentalna zrobilam...no a rodzinka cala w Polsce...tu mam tylko meza.
 
Czesc.A ja tez jestem w Niemczech.(8 marca na dwoch testach 2 kreseczki)Przede mna pierwsza wizyta u gina.....Pozdrawiam.Anka.
 
Witaj Wiolan :)
Ja czasami bywam w BS.bo mam tam tesciow ;-)
Gdzie mieszkasz dokladnie?

Witajcie,
Przepraszam, że wcześniej nie odpisywałam, ale od czasu do czasu mam problem z netem... ale jakoś tak mi też ten wątek uciekł...
Ja dokladnie w Watenbuettel.. to jest około 7 km od samego centrum BS..... fajna miejscowość, mała kameralna ale z niezłym zapleczem sklepowo-lekarzowo-apteczno-piekarskim.....
A Twoi teściowie w jakiej części??
 
witam i niesmialo sie dolanczam do dyskusji!!
jestem z hannoveru od 4 lat mieszkam w niemczech i obecnie 22tc.
pozdrawiam was cieplutko!!

Witaj kama.. ja jestem z Braunschweigu, więc tylko 60 km nas dzieli... ja się od kilku miesiecy do hannoveru chcialam wybrać do BABY WALZ.... a ze czas w ciązy czasem szybko leci, to już pewnie przed porodem się nie wybiorę:(((
A ja tak chwilkę przed Toba będę rodzić.. pierwszy raz w Niemczech, bo synka rodziłam w Polsce... też jestem jakaś taka mało zorientowana jak to tutaj wygląda....
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej,ja chcialam sie przywitac:)mieszkam w Niemczech od 3 lat,jestem w 26 tyg ciazy...ogolnie wszystko jest ok,tylko dzis sie jakas sentymentalna zrobilam...no a rodzinka cala w Polsce...tu mam tylko meza.

Witaj...
My też tu nie mamy żadnej rodziny.. jestem z mężem i synkiem... od 3,5 roku... ależ ten czas leci...
 
Do góry