reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

hej laseczki witam nowe mamusie

jestem jolka wydaje mi sie ,ze ania miala na mysli ,ze odkad mala miala dwa latka to juz nie spi


a umnie przygotowania do komunii pelna para to juz za mieiac ,a do poslki nigdzie nie jedziemy ,bo sie finansowo nie wyrobie
ja jeszcze wee wtorek do przymiarki koronek do dentysty odnawia mi dwie ,zeby matka ladnie sie usmiechala na fotkach komunijnych
 
reklama
a ja wam sie musze tez pochwalic umnie juz 6 na minusie ,robie ta diete proteinowa dr dukana co w polsce mozna ksiazki jego kupic
ja kupilam od razu wszystkie trzy ,a okazalo sie ,ze na necie wszystko jest
no nic ja chce jeszcze jakies 6

najlepiej jeszcze przed komunia hihi
 
Hej anka2607 piszesz,ze Twoja corcia nie spi od dwoch lat popludniami....to miala 7 miesiecy i juz nie spala...??
Moja wlasnie tyle ma i spi rano wtedy na spacerze i jeszcze od 16 do 17 i przez to w nocy mam pobudki i nad ranem od 4 budzi sie co chwile az do 7...
Tylko nie wiem jak to zmienic by juz nie miala tej drzemki o 16 bo jest strasznie marudna,trze oczka i chce spac...probowalam ja juz przetrzymac to pozniej przy wieczornej kapieli jest wrzask taki,ze nawet kolacji nie chce zjesc bo jest tak przymeczona.
Widocznie musze poczekac az sama zrezygnuje z tej ostatniej drzemki a do tego czesu pogodzic sie z nocnymi pobudkami :-( Dzisiaj juz o 5 :30 byla wyspana...a klade ja o 19:30
Eh..naprzynudzalam Wam tu tylko :zawstydzona/y:
Milego dnia...u mnie wczoraj byla piekna pogoda +18 stopni,normalnie wiosna..a dzisiaj juz cos tego slonca mniej:dry:
dla sprostownia od 2 roku zycia, sorki ze tak malo zrozumiale napisalam:sorry2:
Nie przynudzasz, mojej kolezanki mal teraz bedzie miala 3 latka i spi jej w poludnie wiec kazde dziecko jest inne.Wlasnie jak jej nie polozy to tez mala ma takie napady ze nie da sie z nia wytrzymac:baffled:Widocznie potrzebuje tej drzemki i chyba trzeba mamusia cierpliwosci:sorry2:
hej laseczki witam nowe mamusie

jestem jolka wydaje mi sie ,ze ania miala na mysli ,ze odkad mala miala dwa latka to juz nie spi


a umnie przygotowania do komunii pelna para to juz za mieiac ,a do poslki nigdzie nie jedziemy ,bo sie finansowo nie wyrobie
ja jeszcze wee wtorek do przymiarki koronek do dentysty odnawia mi dwie ,zeby matka ladnie sie usmiechala na fotkach komunijnych
no kochana komunia widze pelna para, mam bedzie pieknie wygladac na zdjeciach z szerokim usmiechem:tak:
a ja wam sie musze tez pochwalic umnie juz 6 na minusie ,robie ta diete proteinowa dr dukana co w polsce mozna ksiazki jego kupic
ja kupilam od razu wszystkie trzy ,a okazalo sie ,ze na necie wszystko jest
no nic ja chce jeszcze jakies 6

najlepiej jeszcze przed komunia hihi

Gratuluje ubytku kilogramow!!


U nas peknie wiec korzystamy z pogody
Raczej w domu ciezko nas zastac tek tez mniej na bb siedze:sorry2:
Moi spia wiec korzystam
 
hej

ja pisze ze moja nie spi w dzien a tu prosze dzis poszla na godzine na drzemke.O 15 byla taka wykonczona ze nawet nie prostestowala.Poszla spac o 22 a to przez te godzinke snu za dnia :))
 
Wiosna!to i chyba wszyscy na dworze siedza:-)
Ja zyje mysla o chrzcie 2 maja i przbyciem tescia,ktpry jak sie ostatnio widzielismy jak bylam jeszcze w ciazy to mi tyle krwi napsul,ze szok...Nie wiem czy nie bedzie jakiejs awantury.....No,ale ja jestem u siebie,jak mu sie nie podoba to siooooo
 
No ja tez zawsze 2-4 godzin dziennie z mloda na dworze... Kupilismy jej rower wiec smiga :-) Zaraz zbieram sie na zakupy,potem po mloda do Kity i wtedy na rower i Spielplatz...Cos jeszcze na obiad bym musiala wyczarowac...Chyba jaka zapiekanke makaronowa zrobie...albo pizze bo mloda je w Kita i tylko cos dla Adama...Ja tam jesc nie musze ;-)
 
Hej,rzadko cos tu naskrobie bo i Wy malo skrobiecie...;-)
Moja mala wlasnie dala koncert bo od rana spala tylko pol godziny na spacerze i byla przemeczona...ale zasnela w koncu a ja obiad robie,kupilam gotowe uda przyprawione,ziemniaki do tego surowka i git...z tymi obiadami to juz tez nie wiem co wymyslac,wiec czesto korzystam z ''fixow'' knorra zapiekanki to juz mam chyba wszystkie przerobione:-D
A ja to obiad musze zjesc....jak nie zjem to wieczorem chodze i szukam i bym wtedy jadla...a tak na noc to lepiej sie nie obzerac.

Jutro ma mojego M kuzyn przyjechac(z jakims kumplem:dry:) oczywiscie po samochod...tyle ile juz sie przez moj dom ludzi przewinelo co po auto przyjechali to szok.No i oczywiscie mam stresa co im ugotowac,bo ze mnie to kucharka jak z koziej dupy traba...M jakos przywykl,ale przy obcych to mi czasami wstyd:sorry:

Lece,bo zaraz z ziemniakow püree bedzie ...
Udanego weekendu zycze...
 
reklama
Jolka -faceci to najlepiej kotlety lubia :-) do tego walniesz mizerie,jakas surowke i super :-) no i od czego mamy google-tam kazdy przepis znajdziesz :-)
Fixy knorra to mi nie raz zycie ratowaly na szybki obiad :-)Dzis np.mialam na obiad zapiekanke makaronowa z szynka ale z Maggi i niezbyt mi te ich produkty podchodza...ale ogolnie wyszla okay....
A u nas dzis dosyc chlodno bo tylko 11 stopni i nieprzyjemnym chlodem wialo i zostalismy dzis w domu...mloda wlasnie mi tu tance odwala...do posikania...a jakie ona kroki zna:szok: I odkryla przed chwila radio na gg i to jakie fajne :-) a ja glupia nie widzialam:-D

Zaraz sobie naleje winka....mam ochote na takie cierpkie-wytrawne-czerwone :)
 
Do góry