reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
OOooo ile mamy tu nowych mamusiek :-) Witam Was dziewczyny :-)

Moi tescie mieszkaja na Weststadt-tak to sie chyba pisze i nazywa ;-) jakies 5 min autem od centrum :-)

Ja jeszcze dwa dni i smigam wreszcie do Polski-jak sie ciesze :-) planow mam sto tysiecy...cala liste zakupow :-D i kolejna liste z rozkladem odwiedzin :-)
Wlasnie tocze boje z praniem bo moj a chce miec wszystko na urlop wyprane,a i ja potrzebuje co nieco ;-)
Dzis albo jutro musze moja siwizne zafarbowac ...mialam tez plan na solarium skoczyc ,ale nie wypalilo...takze przekladam na jutro ;-)
Wczoraj spedzilam pol dnia z mloda na basenach pilkowych itp.bajerach...i normalnie zachcialo mi sie takiego interesu...Tyle ,ze musialoby to byc z ogrodem...zeby tez interesik kwitl latem.... ;-)
 
o jak fajnie ze i jakies zafasolkowane panie sie pojawily;-)

wiolan rzeczywiscie chwilke przede mna bedziesz rodzic,po porodzie zasypie cie pytaniami:-D
ja w braunscheigu bywam bardzo czesto,mieszka tam moj brat.

patrycja zazdroszcze wyjazdu do PL,my naszczescie jedziemy na swieta i sie pobieramy:)
 
Hej :-) jaki tu tłok sie wreszcie zrobił:-D zawsze taką pustka wieje... witam nowe koleżanki:-):-)

do mnie znowu jakis wirus sie przyczepił i mam bolace gardło a o nosie juz nie wspomnę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My tez jedziemy na swięta do PL i jak zwykle cała lista zakupów uszykowana:-)
Pscola dziękuje za telefon zadzwonie jak się zrobi cieplutko :-)

Dziewczyny miała któras z was problem z usypianiem 2 letniego dziecka? Bo jeszcze pare dni i wyjde z siebie. Szymon nie chce chodzic spac w dzien ( kłade go zawsze raz ok 13) a wieczorem to juz mega koszmar usypiam go prawie godzine, najpierw musi sie nagadac a potem zaczyna te swoje wiercenie sie i zmienia pozycje lezenia milion razy na sekunde:wściekła/y::wściekła/y::szok::-( wymysla co chwile ze albo chce siusiu albo głodny albo chce dzwonic do babci albo.....sto tysiecy innych albooooooo:wściekła/y:. zazwyczaj koncy sie to tak ze ja nie wytrzymuje daje mu "klapsika" w dupke i zasypia z łzami:zawstydzona/y::-(a ja nie chce tago klapsika bo mi go żal ale juz nie mam do niego nerwów
 
Magdalena-moja corka do dzis zanim zasnie wola mnie z 3-8 razy....wiec to norma...ale ja poprostu nie siedze z nia,nie usypiam tylko ewentualnie zajde jak a dlugo mnie wola...Ona tam sobie pogada i w koncu zasypia...czasami spiewa,odgrywa jakies scenki :-D Z drzemek zrezygnowala sama w wieku 1,5 roczku-nigdy nie zmuszalam do spania skoro tego nie chciala...Mniejszy stres i dla niej i dla mnie... Wiec moze Twoj synek tez juz nie potrzebuje tej drzemki w dzien? moze bedzie przez to lepiej spal wieczorem? u nas tak bynajmniej bylo...

Kama juz dzis zycze Wszysztkiego Najlpeszego na tej "nowej" drodze zycia :-)

A reszcie Wesolych swiat wielkanocnych bo jutro wyjazd i prawdopodobnie wroce tu dopiero po swietach ;-)
 
Witajcie:
Kama: nie ma sprawy.. jakby co to pytaj, choć u mnie to już 2 dziecko.. ale za to pierwsza dziewuszka...:) i pierwszy poród w Niemczech... przeraża mnie ta niepewność.... nie mogę rodzić tam gdzie chcę, bo muszę iśc tam gdzie mogą kobiety z cukrzycą ciążową... och!!! a jak chcesz to możesz do mnie też wpaść jak będziesz w BS....:) Gratuluję też ślubu.. piękny wiosenny czas:)
 
hej,ja chcialam sie przywitac:)mieszkam w Niemczech od 3 lat,jestem w 26 tyg ciazy...ogolnie wszystko jest ok,tylko dzis sie jakas sentymentalna zrobilam...no a rodzinka cala w Polsce...tu mam tylko meza.
witam na forum i gratuluje fasolki
Czesc.A ja tez jestem w Niemczech.(8 marca na dwoch testach 2 kreseczki)Przede mna pierwsza wizyta u gina.....Pozdrawiam.Anka.
witam , gratuluje i czekamy na info od gina :))
OOooo ile mamy tu nowych mamusiek :-) Witam Was dziewczyny :-)

Moi tescie mieszkaja na Weststadt-tak to sie chyba pisze i nazywa ;-) jakies 5 min autem od centrum :-)

Ja jeszcze dwa dni i smigam wreszcie do Polski-jak sie ciesze :-) planow mam sto tysiecy...cala liste zakupow :-D i kolejna liste z rozkladem odwiedzin :-)
Wlasnie tocze boje z praniem bo moj a chce miec wszystko na urlop wyprane,a i ja potrzebuje co nieco ;-)
Dzis albo jutro musze moja siwizne zafarbowac ...mialam tez plan na solarium skoczyc ,ale nie wypalilo...takze przekladam na jutro ;-)
Wczoraj spedzilam pol dnia z mloda na basenach pilkowych itp.bajerach...i normalnie zachcialo mi sie takiego interesu...Tyle ,ze musialoby to byc z ogrodem...zeby tez interesik kwitl latem.... ;-)
ja juz tez myslalam o tym interesie:tak:
o jak fajnie ze i jakies zafasolkowane panie sie pojawily;-)

wiolan rzeczywiscie chwilke przede mna bedziesz rodzic,po porodzie zasypie cie pytaniami:-D
ja w braunscheigu bywam bardzo czesto,mieszka tam moj brat.

patrycja zazdroszcze wyjazdu do PL,my naszczescie jedziemy na swieta i sie pobieramy:)
gratuluje decyzji i juz skladam najlepsze zyczonka.czekamy na zdjecia i relacje
Hej :-) jaki tu tłok sie wreszcie zrobił:-D zawsze taką pustka wieje... witam nowe koleżanki:-):-)

do mnie znowu jakis wirus sie przyczepił i mam bolace gardło a o nosie juz nie wspomnę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
My tez jedziemy na swięta do PL i jak zwykle cała lista zakupów uszykowana:-)
Pscola dziękuje za telefon zadzwonie jak się zrobi cieplutko :-)

Dziewczyny miała któras z was problem z usypianiem 2 letniego dziecka? Bo jeszcze pare dni i wyjde z siebie. Szymon nie chce chodzic spac w dzien ( kłade go zawsze raz ok 13) a wieczorem to juz mega koszmar usypiam go prawie godzine, najpierw musi sie nagadac a potem zaczyna te swoje wiercenie sie i zmienia pozycje lezenia milion razy na sekunde:wściekła/y::wściekła/y::szok::-( wymysla co chwile ze albo chce siusiu albo głodny albo chce dzwonic do babci albo.....sto tysiecy innych albooooooo:wściekła/y:. zazwyczaj koncy sie to tak ze ja nie wytrzymuje daje mu "klapsika" w dupke i zasypia z łzami:zawstydzona/y::-(a ja nie chce tago klapsika bo mi go żal ale juz nie mam do niego nerwów
zdrowka zycze.Co do zasypiania to moje corka od 2 lat nie spi popoludniami.Klade ja spac o 21 czasami marudzi ze chce z tata, czasmi ze z mama ale zasypia sama:tak:W nocy spi do 14h dlatego nie klade ja za dnia.Kiedys to robilam i potem mialam cyrki ze spaniem w nocy:baffled:Nie chcial isc spac, lament, placz i zasypianie ze lazami.A po co sie stresowc trzeba wyluzowac.Moze pomysl o jakims rytuale
Hej ja tez mieszkam w De od szesciu lat okolice Münster

Witamy witamy:happy2:



dzis caly dzien bylam na podworku z Lali sama padam na twarz
Fajnie ze jest tu sporo nowych mamusiek i ruch na forum:happy2:
 
reklama
Hej anka2607 piszesz,ze Twoja corcia nie spi od dwoch lat popludniami....to miala 7 miesiecy i juz nie spala...??
Moja wlasnie tyle ma i spi rano wtedy na spacerze i jeszcze od 16 do 17 i przez to w nocy mam pobudki i nad ranem od 4 budzi sie co chwile az do 7...
Tylko nie wiem jak to zmienic by juz nie miala tej drzemki o 16 bo jest strasznie marudna,trze oczka i chce spac...probowalam ja juz przetrzymac to pozniej przy wieczornej kapieli jest wrzask taki,ze nawet kolacji nie chce zjesc bo jest tak przymeczona.
Widocznie musze poczekac az sama zrezygnuje z tej ostatniej drzemki a do tego czesu pogodzic sie z nocnymi pobudkami :-( Dzisiaj juz o 5 :30 byla wyspana...a klade ja o 19:30
Eh..naprzynudzalam Wam tu tylko :zawstydzona/y:
Milego dnia...u mnie wczoraj byla piekna pogoda +18 stopni,normalnie wiosna..a dzisiaj juz cos tego slonca mniej:dry:
 
Do góry