reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kama witaj na forum.Gratuluje zafasolkowania:-)

Trzymam kciuki za wszystkie walczace z tluszczykiem!!

U nas dzis ladnie swiecilo sloneczko wiec wykorzystalysmy to na spacerek z rowerkiem oraz na wspolna zabawe Lali i Emily na podworku.Po zabawie dziewczynki pieknie zjadly zupke kotra zaserwowala ciocia Agnieszka:-)

Torta tez bym zjadla mniammmm:-p
Jutro jak bedzie ladnie wybieramy sie do parku ze zwierzatkami
A swoja droga Patrycja to autko po umyciu juz ochrzczone:confused::baffled:Nie znosze tych anomali pogodowych:baffled:
 
reklama
Helloo :-) Jak tam po weekendzie? U nas okay...w sobote bylismy w szczecinie...Adam w interesach a ja jako kierowca bo na dwa auta no i zdazylam centrum handlowe obleciec...Tyle ,ze jakos weny na przymierzanie nie mialam...wzielam tylko spodenki biale na lato ;-) a mlodej tunike wyrwalam za cale 14.90 zl :-D
 
dziewczyny widze ze wy tez niedawno mamuskami zostalyscie?
powiedzcie rodzilyscie w niemczech?jak tutaj w szpitalach jest,co nalezy miec ze soba?
 
Hej Kama-w sumie kazda juz sie tu po kilka razy wypowiadala na temat ktory pytasz,wiec musialabys przetrzepac caly watek ...No ale w skrocie-ja rodzilam tu jak wiekszosc nas z tego watku-szpitale o niebo lepsze,opieka o niebo lepsza,oprocz rzeczy typu.wlasna pizama,kosmetyki,kapcie itp.nie bralam nic do szpitala...dla mlodej bylo wszystko od pampersow,srodki chigieniczne po ciuszki...dla mam byly w taoletach majtki poporodowe,wklady poporodowe,zwykle podpaski...bez problemu dostalam znieczulenie...wystarczylo ze powiedzialam CHCE i juz mialam...Opowiesci moich kolezanek z polski nie byly tak optymistyczne nawet w prywatnych klinikach ;-)Jesli chodzi o polozne to bardzo mile,czesto trafiaja sie polki...wiec nic tylko rodzic :-)
 
Czesc:-)
Tak patrycja tu nic tylko rodzic ale ja juz podziekuje za te ''wrazenia'';-)
Co do znieczulenia to ja nawet nie musialam mowic CHCE bo mialam taka super polozna,ze sama mi zaproponowala (pewnie,sie zal bidulce zrobilo na widok moich lez;-))
Ja nawet w wannie sie wylegiwalam z cieplutka woda...
No krotko mowiac full wypas.:-D

Patrycja Ty to fajnie masz z tymi wyskokami do polski...ja do grynicy mam 650 km. :-( buuu
Ja juz podlogi sobie pomylam :-D bo mloda nie spi od 6:30 ,pije druga kawke i juz o spacerze mysle,bo za oknem piekne slonce.

Milego dnia:-)
 
Guten Morgen Liebe Frauen :-)

Jolka ja juz tez mam moje 4 katy sprzatniete...tylko pranie zaraz wstawie biale...
kawe druga zaraz ide zrobic...Zjadlam sniadanko...potem na solarium i wtedy po mloda...
Juz sie nie moge doczekac sie wyjazdu do polski-jeszcze tydzien :-)
no faktycznie mam super ,ze tak blisko polski jestem :-)
Co do rodzenia to ja tez mimo tej fantastycznej opieki itd.chyba juz "danke" powiem ;-):-D
 
Kama - z tego co slysze o porodach w Polsce, to nigdy bym nie chciala tam rodzic - tutaj rodzialam juz 3 razy i za kazdym razem bylo super
o nic nie musisz sie troszczyc, w szpitalu wszystko jest, kultura i czysto,
teraz rodzila w Polsce moja szwagierka - musiala wszystko kupic sama, poczynajac od podkladow na lozko, podpaskach, konczac na mleku dla dziecka, a juz "der hammer" - na sniadanie i kolacje dostawali bulke i herbate - a do bulki - NIC!!! wedline, maslo, serek, kazdy sam musi sobie kupic
nie mowic oczywiscie o tym, ze za obecnosc meza przy porodzie tez kasa wyludzona, tutaj nie

tutaj w szpitalu musisz miec tak naprawde tylko rzeczy osobiste, dokumenty i ubranko dla dziecka na wyjscie
 
ja przepraszam ze jestem juz ta kolejna ktora o to pyta ale wiecie pierwsza ciaza,nowa sytuacja i panika straszna!!mam jeszcze miliony innych pytan ale nie chce was nimi meczyc:D
dziekuje za informacje!!
widze ze wiekszosc z was to juz mamusie,czy moze jest jeszcze jakas ciezarowka?
 
reklama
ellooo

Kama tak jak dziewczyny pisza nic tylko rodzic.Super warunki, extra opieka.... wszystko w super latywach:tak:Pytaj, kto pyta nie baladzi:-)

Patrycja gratuluje zakupkow, no a z solka to juz przegielas:-( sama musze sie wybrac a nawet nie mam kiedy:baffled:MOj w pracy a lali samej nie zostawie:baffled:

Wczoraj bylam na babskim wieczorze -super!W sumie bylo na 7 kobietek z tym ze 2 byly niepelnoletnie bo jedna 1,5 roku a druga 2,5:-D:-D:-D
Moj pojechala na szybciora do PL i ma dzis wracac.Nie ma jak wyjazd 1 dniowy:cool:Na swieta jedziemy do PL wiec 31.03 wszyscy razem wyjezdzamy:-)

Pogoda pochmurna a na sklepy trzeba sie wybrac co by uszczuplic portfelik:-D:-D
Milego dnia
 
Do góry