reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Co tam u Was laski? ja dzis pedze do H&M po legginsy dla mlodej...wypatrzylam takie super jeansowe...i moze sobie koszule jeansowa kupie...i jakies jeansy...fajna ta nowa kolekcja jeansowa wyszla-widzialyscie?
 
reklama
Hej Patrycja,
widzialam kolekcje...no chetnie bym poszla na zakupy, ale sie wlasnie odchudzam, wiec na to moje "obecne piekne cialko" nic nie chce kupowac, zaparlam sie, ze nie kupie, bo musze pasowac do moich starych spodni
a odchudzanie jak wiadomo szybko nie idzie, choc juz 9 kg poszlo, ale jeszcze duuuuzo przede mna
tak wiec ten piekny dzien, kiedy bede mogla znowu cos nowego kupic jeszcze przyjdzie
 
Hej dziewczyny co za kicha z ta nową grafiką. Denerwuje mnie ona :-( My już po urodzinkach :) miałam gości z POlskiiiiiii ale juz sobie pojechali. Był pyszny torcik :-) zapraszałam tylko dwie kolezanki z dziecmi i byli moi rodzice i rodzice mojego m. Wydaje mi sie ze jak na 2 urodziny to wystarczająco :-) Szymon miał świetny humor cały dzien no i pozwoliłam mu zjesc torcika cieszył sie niesamowicie :) A u nas za oknem dzisiaj wiosennieeeeeeeeeeeee az chce się życ:-D:tak:;-):-) kurcze tak mało czasu mi zostało musze do czerwca zgubic ok 4 kg:baffled::crazy::sorry2::dry: jak to zrobic:confused:
 

Załączniki

  • 3..jpg
    3..jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 34
Pscola mozesz mi wyslac prywatna wiadomozc z nr telefonu do ciebie moze sie w końcu spotkamy :) nie wybieracie sie do zoo do Straubinga :)
 
No pscola to zycze szybkich postepow...9 kg.to juz sporo...a ile chcesz jeszcze zjechac?
My wlasnie po zakupach...kupilam mlodej te legginsy co chcialam..plust super tunike...mozna nosic tez jako sukienke...jeszcze jedne jeansowe legginsy z siwego jeansu i jedne w panterke ;-)i podkoszulke...wogole moglabym tam jeszcze pol wyplaty Adama zostawic tyle tych cudeniek jeansowych ;-)
Sobie kupilam AZ t-shirta ;-) Nie mialam weny na zakupy dla siebie...I pol reala proszku ariel wykupilam do polski ;-) :-D plus lenory...

A dzis to taka pogoda ,ze jebla idzie dostac...najpierw deszcz,potem grad,potem snieg a potem mega slonce...:baffled::-D
 
Hejka

Patrycja smialo wal do nas z zebami:-D:-D:-DZakupki udane a to sie chwali.Ja jak ide to zawsze Laurze kupuje sobie to jeszcze w zyciu nic w HM nie kupilam:-D:-DWole na dzial dzieciecy

Jaki super torcik!!!!

A my dzis bylysmy na sali zabaw.Dziewczyny szalaly ja troche z nimi:tak:
Z rana okna umylam i jestem mega dumna z siebie:-D
 
tez bym sobie poszalała na zakupkach ale obiecałam sobie ze dopiero jak zrzuce 4 kg:baffled: duzo fajnych szmatek na wiosne wisi w sklepach no i wreszcie takie koloroweeeeeeeeeeeee, ja tez uwielbiam dzial dzieciecy w hm chociaz dla chłopców nie ma tak duzego wyboru:-(jak dla dziewczynek. jeszcze 2 miesiace i wyjazd na miesiąc do Polski juz odliczam i sie nie moge doczekac - i wesele mojego brata:tak::-D:laugh2: i znowu problem jaką sukienke:confused::confused::confused::confused:
 
Hej,
no mi zostalo jeszcze jakies 12-14kg - duzo, nie?! na szczescie grubo nie wygladam, jakos tak miarowo sie tluszczyk ciazowy rozlozyl, ale do wszystkich pieknych ubran nie pasuje...jeszcze troche, do lato moze sie uda

Madzia - wysle Ci telefon na prywatna skrzynke, torcik piekny, sama taka kreatywna?

sloneczko pieknie dzis swieci, idziemy na spacer
 
witam i niesmialo sie dolanczam do dyskusji!!
jestem z hannoveru od 4 lat mieszkam w niemczech i obecnie 22tc.
pozdrawiam was cieplutko!!
 
reklama
Hej Kama :-) Hannover dobrze mi znany...mialam okazje mieszkac na Kronsbergu ;-)

A tego torta to bym teraz zjadla bardzoooo chetnie :-)

Magda sukienki maja fajne dosc czesto w Mango... ostatnio kupilam super na urodziny :-)

U nas dzis na obiad samorobne bagietki z wczorajszych bulek-szkoda wyrzucic...a smakowaly pycha....Wczesniej bylam odkurzyc auto i taki grad padal ze szok...
 
Do góry