reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej ANIU...no juz po zakupach,mosialam malemu mleko kupic i takie tam duperele.
Pogoda???zimnooooooooooooooo ale z nieba nic nie leci;-)
ide obiad konczyc...mam nadzieje ze wyniki wyjada ci dobre:tak:
pozdrawiam
 
reklama
Lenna dziekuje:) Mam kolezanke ktora jest w zwiazku z Niemcem i ich dziecko ma papiery niemieckie np. paszport ma niemiecki A jak chcesz polski paszport to musisz do Konsulatu jechac

Anula ja bylam w kik-u kupilam dla blizniakow kuzynki koszulki po 2euro na wyprzedazy wzielam 4:-D
Co do wynikow to sama nie wiem czego sie spodziewac:baffled:
 
Wiesz ANIA ja pare razy bylam w kiku i cos tam kupilam ale te rzeczy gatunkowo sa do dupy albo ja mialam pecha i na bubel trafilam:baffled:
Maly spi a ja na NK i tu zajrzalam
zaczela sie nowa edycja big brather....ogladasz?ja czasem
 
Anula jak Laura bylam malutka to body i spiochy wlasnie tam kupowalam i w cunda:-) bylam zadowolona bo nic sie z nimi mi nie robilo:rofl2:A BB nie ogladam Moj teraz przerzuca programy:-DJa tez na nk
Ola Anula chyba faktycznie miala pecha heheh na buble trafiala
 
Wiecie kupilam kiedys malemu po domu takie trzy fajne bluzeczki i....dwie z nich w praniu te cale obrazki sie spraly:baffled:a pralam w odpowiedniej temp
kupilam stanik hm...lepiej nie mowic
kupilam pasek hm...lepiej nie mowic
niektore rzeczy sa ok body tez malemu kupywalam albo skarpetki...ale juz dawno tam nie bylam i chyba sie nie wybieram C&A albo H&M to sklepy ktorym mozna zaufac moze pare euro wiecej ale wiem ze maly czy ja troche te rzeczy ponosimy
 
Ja obecnie mam z kiku pajacyk do spania a tak to Lali ma ciuzki z cunda i hm
Ale nie powiem nie trafilam na kiczowata rzecz w kiku i pralam zawsze w 60st heheh na metki nie patrzalam:rofl2::-D
 
No wlasnie dzis dosatlam az 4 i troche mnie to zaskoczylo ze juz ludziska szaleja hehe a do swiat jescze 2 tyg:tak:
Kazdy wysyla tansze niz sms heheh czy telefon a juz nie wspomne o tradycyjnej kartce:-)
 
reklama
Do góry