reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szukam Mam z Niemiec

Hej. Ja takze od niedawna mieszkam w Niemczech w okolicy Aachen. Czuje sie tu nieco samotna i chetnie poznalabym mamy polki z dziecmi.
Jak narazie jedyny kontakt z tutejsza sluzba zdrowia mialam podczas proby zapisania do lekarza dziecka na szczepienie....okazalo sie iz pediatra ktorego wybralam wiecej dzeci nie przjmuje ::).....coz, widocznie to czesta tu praktyka nie tylko wsrod ginekologow.
pozdrawiam mamy z niemiec
hej!
jestem oliwia. od 11 miesiecy mieszkam w aachen. Mam coreczke- 1rok i 5 miesiecy. Jesli bedziesz miala ochote pogadac to daj znac. Moj nr gg: 7070422.
Pozdrawiam serdecznie!
Oliwia z Maja:)
 
reklama
Ja jestem w Austrii niedaleko Salzburga..buuu ani zywej duszy tutaj :cry:
Ja tez jetem mama z Austrii ale na zachod od Wiednia ok. 15 km od granicy stolicy. Probuje znalezc mamy Austrii ale niestety nikt sie nie odzywa. Az nie do wiary jak tak patrze ile polskich samochodow na Austriackich ulicach zwlaszcza w Wiedniu!!!!
Chyba musze uzbroic sie w cierpliwosc i dalej zwyczajnie czekac nic innego mi nie pozostaje.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy w Niemczech!

Nika
 
Aga29-ale masz dobrego mezusia:-) A rolmopsow tez dawno nie jedlam:-)

Kotek-fotki beda juz sie laduja i zakupow i w Spa a i moze jeszcze cos doloze;-):-D

Witam nowa mamusie z Fasolkiem w brzusiu...:-)
Coz na tesciowa tez nazekalam,ale ostatnio poprawily sie nasze stosunki,...Jedno dobre ze nie mieszkamy w jednym miesie a ponad 200km.od siebie...Moja mama mieszka w Polsce...Zycze poprawniejszych stosunkow z tesciowa...;-)

Reszte nowych mam rowniez goraca witam:tak::-)

A tak ogolnie to wczoraj caly dzien przespalam-mialam straszne bole glowy...:crazy::eek:
Adam byl tak mily i od 12:00 do 19:30 zajal sie mala,poszli na spacer apotem pojechali do Adama siostry i szwagra ...Wypoczelam,posprzatalam a potemw rocily moje szczescia...Kolacyjka i mloda do lozeczka...A my jeszcze do 3.30 starego czasu posiedzielismy...:-DDzis oczywiscie trudno bylo zwlec sie z lozka...Ale Noemi powitala mnie dzis slodkimi buziakami...Wycalowala mnie ze az chcialo sie wstac:-)To mile gdy takie male lapki glaszcza twoja twarz a po chwili usmiechnieta buzia daje ci slodkiego buziaka...Nieprawdaz:-):-):-):-):-):-):tak:

A teraz moja pociecha spi(az niemozliwe :szok:) Adam nawija przez telefon a ja siedze na kanapie i nadaje na bb:-D

Milej niedzieli kobitki...
...ale sie rozpisalam:rofl2:
 
A tu moje przedostatnie zakupy:-)





7350fd3e28dd45c5med.jpg


546090fd04c1de17med.jpg


e54e0578dc80c49bmed.jpg


3bfa891e8a9de980med.jpg


a to moje buciory:-) ciezko bylo samemufotke strzelic:-D:rofl2::crazy:
8c71910c5ce73299med.jpg


07df232c465c5f05med.jpg


7737935dc951e98cmed.jpg


a tu moja nowa kreacja na upojne noce:-D

72b2a7178d2d00b2med.jpg
 
Patrycja super zdjęcia , buty czadowe i te Noemi i Twoje takie sexy, a o wdzianku na noc nie wspomnę po prostu rewelacja;-). Jak Ci sie będzie chciało to możesz przysłac mi kilka fotek na pw.
Nika MamaMajci witajcie:-).

Nam weekend szybciutko zleciał, po zmianie czasu spałyśmy do 9 nowego czasu (niunia zasnęła o 21) w sumie to bardzo mnie cieszy ta zmiana bo moge dłużej pospać niby tylko godzinka ale zawsze coś:tak::confused2:.
 
ostatnio podczytuje nasz watek ale jakos nie mam weny na pisanie....moze przez przeziebienie ktore nas wzielo i ktore na szczescie przechodzi...

no ale jak zobaczylam te wszystkie cudnosci kupione przez Ciebie Patrycja (butki super i Noemi i Twoje!) no i cale sesje Noemi to az sie zmobilizowalam do napisania: cudne zdjecia Twojej przeslicznej Ksiezniczki!!! Normalnie mozna ogladac i ogladac....:-):tak::-D
 
dziekujemy Kotek, dziekuej za zyczenia Zdrowka Laurce
Juz po wszyustkim Laura ochrzczona imprezka sie udala ogolnie jestem zadowolona.
:szok:Zakupy swietne, a ten sexi stroj:rofl2:
Mam gosci w domku wiec tylko tak z dolotu
zalaczam fotki

2nh0x0o.jpg

20t5745.jpg
 
reklama
Do góry