reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Czesc, u nas slonce swieci, ale jest zimno. MOze pozniej wyskoczymy gdzies na spacerek, bo teraz musze sie troche pobyczyc, jak maly spi. Madzia my do Othmarschen mamy gdzies 10-15 minut samochodem, wlasnie wczoraj tam sie goscilismy u znajomych:tak:
Kupilam malemu wkoncu kombinezon na zime, jeszcze tylko jakies kozaczki musze ustrzelic:tak:;-)Chyba mu wezme rozmiar wieksze, teraz nosi 23 wiec chyba kupie na 24:baffled::baffled:
 
reklama
hej.

u nas tez dzis deszczowo wiec siedzielismy w domu.ukrecilam placek z jablkami i o dziwo dalam malej na sprubowanie i smakowalo jej a jak tak to nic jesc nie chce tylko mleczko od mamuni.
Tez musze dla malej kombinezon kupic no i dla siebie jakas fajna kurtke bo moja z zeszlego roku odpada teraz to by slonia tam zmiescil :-D:-D:-D

pozdrwiam goraco
 
Justyno witaj !!
My wczoraj bylysmy u lekarza Laura dostala inhalacje bo kaszelek ciezko sie odrywal i biedaczka sie meczyla teraz widze ze juz troszke lepiej.Oby tak dalej bo w Sobote chrzciny.
A tu co tak umilklo?
Gdzie sie podzialyscie czyzby ta pogoda??
 
czesc wszystkim mamusiom!!!!
czy sa tu moze jakies mamuski lub przyszle mamuski z okolic wiesbaden,frankfurt , mainz??????? super by bylo jakby jakies osobki z tych okolic sie znalazly
 
Agiagi witaj ja jestem z okolic Frankfurtu tylko że do końca roku przebywam w Polsce. A Ty skąd dokładnie jesteś?
Ania dużo zdrówka dla Laury żeby do soboty wyzdrowiała;-).

Kurcze nic mi się nie chce ostatnio, chyba przez tą pogodę za oknem ciągle szaro, jeszcze czeka nas zmiana czasu to już w ogóle będzie szybko ciemno. Laura coś ostatnio marudzi i albo spać nie chce albo potem nadrabia i śpi pół dnia a ja nie moge jej przestawić.
 
No niestety za oknem pogoda do kitu ja nie lubie zimy wiec zdecydoiwanie preferuje ciepelko.
Kotek czy masz taki codzienny rytual dla Laury? chodzi mi o kapiel m,leczko i lozeczko_O kured co za rym mi tu wyszedl:-D
Dziekuje za zdrowko dla Laury bardzo sie przyda.
 
reklama
Czesc Kobitki,
Ania - ja kiedys tez dostalam inhalacje dla chlopcow na przeziebienie, bo za dlugo sie ciagnelo - pomoglo - mam nadzieje, ze u Was tez szybko zadziala
co wlewasz do inhalowania?

Justynka - fajnie ze jestes, juz myslalam, ze nas opuscilas, albo gdzies indziej sie przenioslas, tak dlugo byliscie w Polsce?

pokoj dzieciecy juz gotowy, ale nie moge sie zebrac, by zrobic pare zdjec, lenistwo.....:tak:

trzymajcie sie cieplo:rofl2:
 
Do góry