reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

reklama
owca - masz juz suknie do komunii???...bo mam 2 po balbinie-1 nowka,1 uzywana...

:no::no: jeszcze nie wiadomo czy u nas beda sukienki czy alby :tak: dopiero na zebraniu sie okaze za 2 tyg
ale moja mloda taka chudzinka ze ja musze przymierzyc przed kupnem :tak:

a moj stary chce jak cos to " nowa " dla corci :sorry2:
a wiesz moze czy tu jest cos takiego jak w pl bialy tydzien?
 
hello mamitty,

...ruszylo sie cos:-D:-D:-D

witam nowe mamuski!!!

pati - alles gute,ty stary babsztylu:o))):-D

jolka - gdzie sie zapodziewalas???

...lece na kaffe i urodzinowego jablecznika:-D

buziaki

Ty tez masz dzis urodziny???????:confused::confused:

moja mloda tez ma dzis hehe ale mam duza corcie a ja wciaz taka mloda :-D
ale tu urodzinowo dzis

STO LAT laseczko :-):-)
 
owca -ojoj...u nas byly na cale szczescie sukienki...do alb nie moge sie przekonac:biggrin2:.nasza tez chudzinka byla...jakby cos to wiesz,w razie czego podesle fotki.
bialy tydzien chyba jest w polskim kosciele,ale nie jestem pewna...moje mialy komunie w niemieckim-msza rano i poludniem,a w poniedzialek-rano msza sw.+ wspolne sniadanie...
 
owca -ojoj...u nas byly na cale szczescie sukienki...do alb nie moge sie przekonac:biggrin2:.nasza tez chudzinka byla...jakby cos to wiesz,w razie czego podesle fotki.
bialy tydzien chyba jest w polskim kosciele,ale nie jestem pewna...moje mialy komunie w niemieckim-msza rano i poludniem,a w poniedzialek-rano msza sw.+ wspolne sniadanie...

no ja tez mam w niemieckim komunie i z tego co mi wiadomo to nie ma bialego tygodnia tylko ta msza w niedziele :tak:
troszke inaczej niz w pl,ale tyle dobrze ze nie trzeba tyle sie uczyc tych pacierzow bo z tym bylby u nas problem bo mloda uparta jak osiol i nie chetnie lubi sie uczyc czego na pamiec hehe :tak::-D

a i dziekuje ze pomyslalas o nas z sukienka :tak:
 
nie,z okazji patrycjowych urodzin:-D

:-D:-D
a to ja z tych urodzin wcinam drozdzowke z musem wisniowym :-D
bo tort corki bedzie w niedziele :tak:

bo wlasnie teraz jest na koledzie hehe chodza po domach do 19 i jeszcze msza z ich udzialem dzis na 19 takze czeka mnie wypad do kosciola ...co nie bardzo mi sie chce :confused:
 
reklama
Hejka ;)
Watek zdychal ale widze,ze odzyl zas :)

Pati najlepszego ... masz 18 lat + 12 doswiadczenia ;-)

Madzia a Tobie co sie stalo,ze teraz jestes owca ? :eek:

Ja po kryzysie w zwiazku jestem zakochana od nowa ,maz nosi mnie na rekach a ja tez mu dogadzam jak tylko moge ;-) hihi
 
Do góry