reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Sami ja Cie pamietam:tak:Fajnie ze juz jestescie tutaj mam nadzieje ze bedziecie sie tu swietnie czuli no i ze Ty bedziesz pisala co tam u Was slychac.Ladny avarek
Moje skarby juz spia.Tatus po wczorajszej imprezie zmeczony a Laura wypila 200ml kaszki i tez poczula sie zmeczona:-D
 
reklama
Witam Kochane Mamy i Nowoprzybyłe i Te, które były, później nie były a teraz są:-);-):tak:!!!!!!!!!!!! Tu się dużo dzieje , ja nie nadążam Gratuluję Krecik dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!!
MamaPati - ja myślałam, że już dla mnie na dzidzię za późno, a tu w wieku 37 lat "udało mi się" urodzić zdrowego synka!!!!! Trzymam za Ciebie kciuki i myślę, by Ci się udało:tak::tak::tak:
Lailusia jak laleczka podobnie jak Laura...Coś Wam powiem, gdy byłam w ciąży (hi hi ) omijałam ub ranka dla chłopców a buszowałam po dziewczęcych...I co? Mam śliczną córeczkę Filipka:-D:-D:-D:-D!!!!!!!!!!!
Mikołaj w tym roku przybył również do nas, i choć w pełni nieświadomy Filipek nie zaskoczył, to jednak dostał zabawki od cioć, dziadków i nas...My otrzymaliśmy flaszki perfum:confused: czyżby Mikołaj wybrał drogę na skróty:confused::confused::confused: BUZIACZKI dla Wszystkich MAM!!!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewczyny po chwilowej nieobecności. U Laury było podejrzenie infekcji nerek ale na szczęście wyniki wyszły ok więc kamień spadł mi z serca:tak:.

Sami witaj, cieszę się że znowu do nas zajrzałaś:tak:. Często o Tobie myślałam, jak sobie radzisz w Niemczech? Pamiętam że bałaś sie wyjazdu, tych zmian i tęsknoty.

Całej reszcie życzę miłego wieczorku:-).
 
Dzien Doberek!
podczytuje Was caly czas, jakos weny do pisania jednak brak....
nic sie u nas ciekawego nie dzieje, co i dobrze, bo jak slysze o chorobach to wspolczuje kazdemu
no moze poza przygotowywaniem Swiat tj, szukaniem prezentow i sprzataniem mieszkania:baffled:
w sobote pieklam z dziecmi ciasteczka, maslane i perniki, moze dozyja do Swiat , a jak nie w puszce to w naszych brzuchach:-)
w niedziele ide z moim starszym do teatru na "Czarownika z Oz":tak:

Sami - witaj znowu, juz sie zastanawialam, czy jeszcze bedziesz kiedys na forum - no i jak, podoba Ci sie w Niemczech?
 
Dziewczynki fajnie ze mnie pamietacie :-)
Czy podoba mi sie w Niemczech ciezko powiedziec narazie bo jestem tutaj krotko i troche czuje sie samotna troszke tzn. tesknie za tym wszystkim.
Tym bardziej ze jezyka jeszcze nie umiem na tyle zeby sie jakos dobrze porozumiewac ucze sie ale niewiem co z tego wyjdzie :baffled:
Na swieta jedziemy do Polski i juz sie niemoge doczekac ;-)
Syneczek mi rosnie i juz duzy facecik z niego ale to zlecialo :-)
Margott - Filipek ladne imie :tak:
Kotek milo mi sie zrobilo ze czesto myslalas o mnie :-)ciesze sie ze podejrzenie infekcji nerek okazalo sie nieprawdziwe :tak:

Ja tez rozgladam sie za prezentami dla najblizszych i oczywiscie zas mam najwiekszy problem co by tu kupic mojemu mezowi :sorry2:
Moj syneczek naszczescie zdrowy mamy juz 4 zabki przez ostatnie dwa tygodnie sie wybily :tak:bylismy tutaj u lekarza fajna babka i dostal szczepionke na pneumokoki.

a jakie wy macie plany na swieta jedziecie do Polski czy zostajecie w Niemczech.

pozdrawiam cieplutko :-)
 
A co tutaj takie pustki ;-)
Dzisiaj bylismy na zakupkach w celu nabycia prezentow no ale nic jeszcze nie kupilismy a czasu cosraz mniej :tak:
Synus byl taki grzeczny ze az w szoku bylam :-D caly czas obserwowal wszystko i gadal sam do siebie :-)

milej nocki papapa
 
Oj naprwade ,cisza jak makiem zasial...:szok:
Ja dzis w koncu wzielam sie za kuchnie,wysprzatalam szuflady,zrobilam porzadki w szafkach z przyprawami -i zaraz full miejsca sie zrobilo bo polowa okazalo sie po terminie:sorry2: no i wymylam lodowke...a jutro Adam ma zabrac Noemi i zabiore sie za okna i komody w przedpokoju...no i szafki w sypialni...Jeszcze zostanie szafa-big szafaw przedpokoju i bedzie wszystko zrobione...Przed wyjazdem jeszcze wypicuje wszystko na glanz -czyli podlogi,kurze itd. i moge spokojnie wyjezdzac...no a jutro jedziemy po choinke:-) wiec po porzadkach razem wieczorem ubierzemy nasze pierwsze drzewko...Tylko nasze bo ostatnio nie stroilismy bo bylismy w polsce a niunia jeszcze malutka wiec i tak nie kumala...A teraz to co innego...Ale bombki dla bezpieczenstwa kupilam plastikowe-ale tez bardzo ladne...
Co do prezentow to w sumie mam juz praktycznie komplet...tylko mlodej trzeba cos kupic i zrobic paczki ze sldyczami...

a jak tam u Was kobitki z przygotowaniami??
Pozdrawiam
 
Pati ja jutro walcze z kuchnia:-)
Prezenty dokoncze w Polsce bo byc moze jutro juz wyjedziemy ale to nic pewnego.
Dzis bylysmy na zakupach kupilam Laurze raczkujacego misia, sloneczko do lozeczka i przywieszke do wozka.
Wczoraj Laura zjadla 1100ml mleka kaszke na gesto 60ml i 60g marchewki z ziemniakami:szok::szok:
Dzis powtorka:szok:
 
Hej dziewczyny! bardzo bym chciala sie dolaczyc do waszego grona. Niedawno przeprowadzilismy sie z Kiel do Osnabrück, nie znam tu nikogo i nawet nie mam z kim porozmawiac :-( Mam synka Niklaska 21 m-cy.
 
reklama
Witaj Adusia-zapraszamy do wspolnego"plotkowania"....:-)

A ja musze sie pochwalic bo choinka kupiona i ubrana-wyglada pieknie...Nie tylko moje zdanie -znajomym tez strasznie sie podoba...Wspolnie cala rodzinka ubralismy nasze drzewko...teraz w domu pachnie prawdziwymi swietami...
Troche sie najezdzilismy za drzewkiem bo duzo takich pokrak bylo, ale w koncu wypatrzylam ta jedna jedyna:-)
 
Do góry