reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
Witam,
Laski wczoraj miałam mały maraton po szpitalach , mój gin dał mi skierowanie na lutycką na ocenę stanu ciężarnej iiii tam nie przyjmują do 34 tyg. a i tak lepiej zadzwonic bo moga czegoś tam nie mieć :no::no:, no to taksa i na polną , tu przyjmuja jak przedrzesz sie przez kolejkę , ale jak nie rodzisz to do poradni :wściekła/y::wściekła/y: a tam kolejka i tak nie zrobili mi usg dopplera bo to lekarz prowadzący decyduje , wiec wyszłam z siebie i stanęłam obok ( 5 godzin naczczo- :eek::eek:) jedno co dobre w tym wszystkim to zdrowe niunie:-):-),

Poza tym własnie wróciłam od fryzjera i mam ładne włoski:-D:-D
pozdrawiam
 
Witam,
Laski wczoraj miałam mały maraton po szpitalach , mój gin dał mi skierowanie na lutycką na ocenę stanu ciężarnej iiii tam nie przyjmują do 34 tyg. a i tak lepiej zadzwonic bo moga czegoś tam nie mieć :no::no:, no to taksa i na polną , tu przyjmuja jak przedrzesz sie przez kolejkę , ale jak nie rodzisz to do poradni :wściekła/y::wściekła/y: a tam kolejka i tak nie zrobili mi usg dopplera bo to lekarz prowadzący decyduje , wiec wyszłam z siebie i stanęłam obok ( 5 godzin naczczo- :eek::eek:) jedno co dobre w tym wszystkim to zdrowe niunie:-):-),

Poza tym własnie wróciłam od fryzjera i mam ładne włoski:-D:-D
pozdrawiam
najwazniejsze ze dziewczynki dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak:
PS
Ja tez mam blizniaczki i rodzialm wlasnie na Lutyckiej:-):tak:
Skad dokladnie jestes?
 
najwazniejsze ze dziewczynki dobrze sie rozwijaja:tak::tak::tak:
PS

Ja tez mam blizniaczki i rodzialm wlasnie na Lutyckiej:biggrin2::tak:
Skad dokladnie jestes?

Witam o swicie,
dokladnie to z Pobiedzisk 20 km w strone Gniezna ( prawie Poznań:tak::tak:),
Strasznie sie ciesze ze dwa od razu bo tylko raz bedzie bolało:-):-)
pozdrawiam
 
Mam pytanie do dziewczyn rodzących na Lutyckiej.

Czy tam robią znieczulenie zewnątrzoponowe? Bo słyszałam, że nie... co wydaje mi się dziwne
 
reklama
Do góry