reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze ..... w Poznaniu

reklama
Dziewczyny pomocy... Mam problem z moim prawie 4-miesiecznym synkiem. Nie chce jesc przez co nie przybiera na wadze... Czy ktoras z Was ma moze namiary na jakiegos dobrego neonatologa? Prywatnego, poniewaz to bardzo pilna sprawa. Z gory dziekuje za pomoc.
 
Ja mam bardzo dobrego gastroeneterologa,do ktorego chodze z dziecmi od paru lat:tak::tak::tak:Mialam podobny problem z moimi dziecmi
Jak chcesz to na priv podam Tobie namiary
 
witam
pilnie potrzebuję namiar na dentyste dziecięcego (może być prywatny ) z Poznania oczywiście:)
 
Poszukuję namiarów na bardzo dobrego ginekologa z Poznania, który ma doświadczenie w prowadzeniu kobiet po poronieniach i na którego mogłabym w przyszłości liczyć, że troskliwie zajmie się mną i fasolką. Starania o fasolkę planuję od października.
Bardzo dziękuję za wszelkie info.
Koleżanka wspominała coś o doktorze Kornackim. Czy ktoś wie coś więcej o tym lekarzu???
Pozdrawiam
 
witaj,
ja chodziłam do doktora Ratajczaka (ul.Tęczowa 12, tel. 061 861 97 15 ), dzięki niemu moja wieloproblemowa i zagrożona ciąża przetrwała bezpiecznie do samego końca, kiedy to pan doktor pomógł Sebastiankowi wydostać się na świat... naprawdę serdecznie go polecam, rok temu miałam umówioną wizytę, ponieważ od 10 miesięcy nie mogłam zajść w ciążę, jednak na kilka dni przed wizytą jej cel się zmienił :))) został mi polecony przez znajomą, która pracuje w medycznym światku, a także w rodzinie ma kobiety, które dzięki doktorowi zaszły w ciążę. może doktor nie jest zbyt wylewny, ale zajmuje się kobietą i jej maleństwem naprawdę troskliwie. jakbyś chciala coś więcej o nim wiedzieć, to chętnie odpowiem na pytania.
życzę powodzenia i trzymam kciuki za udaną ciążę!
 
Tygrynka - dziękuję za info. :-) Poszperam po necie, może znajdę coś więcej, o tym lekarzu, którego polecasz. A takie pytania mi się na szybko nasunęły : Ile kosztuje wizyta; w jakie dni przyjmuje; jaki jest czas oczekiwania na wizytę; w jakim szpitalu pracuje???
Pozdrawiam
 
Marta pytanie do Ciebie ja jadę w pt właśnie na Palacza. Mam pytanie badanie USG w 12 tyg robi Dr przez pochwę czy brzuch?
Z góry serdecznie dziękuję za odpisanie...
 
wizyta kosztuje 100 albo 150zł (kurde nie pamiętam:/), przyjmuje pon/śr od 15 do 20, trzeba się umówić mniej więcej 3tyg wcześniej, ale czasem jak jest coś pilnego to próbują wcisnąć wcześniej, potem jak się już jest pod jego opieką to można dzwonić na komórkę kiedy jest potrzeba, pracuje na Polnej na oddziale położniczo-ginekologicznym III
ps. podobno chodziła do niego Bujakiewicz i Przybylska jak były w ciąży ;))
 
reklama
Poczytałam w necie i tam są prawie same pozytywne opinie o dr Ratajczaku. Może warto spróbować;-)Dziś zadzwonię.
A tak na marginesie to moja obecna gin też jest z Poł-gin III i tam też leżałam 1,5 miesiąca temu, jednak nie kojarzę tego lekarza - może akurat nie miał dyżuru. Dzięki za info Tygrynko:-)
A jak to jest z dr Kornackim??? Słyszał ktoś, coś o nim???
 
Do góry