reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

reklama
Ninjakorps, dziś poznałam położną Barbarę Aleksandrowicz, na razie oglądałam szpital, bo szukam miejsca na czerwiec, bardzo miła, pomocna pani, jesli chcesz, mogę Ci dać namiar
 
Ninjakorps, dziś poznałam położną Barbarę Aleksandrowicz, na razie oglądałam szpital, bo szukam miejsca na czerwiec, bardzo miła, pomocna pani, jesli chcesz, mogę Ci dać namiar

Dzięki, jak możesz to wrzuć mi na priva w razie czego.

A Panią Mirosławę polecił mi mój gin i wstępnie rozmawiałam z nią przez tel, a pod koniec lutego mam się z nią umówić w szpitalu - głos miała bardzo miły ale stwierdziłam, że i tu zapytam :sorry2:
 
Dziewczyny - interesuje mnie szpital na Solcu. Czy któraś może mi coś na ten temat powiedzieć i polecić jakąś fajną położną?? Mam zamiar się tam wybrać na poczatku marca i zobaczyć jak wszystko wygląda, gdyż tam chciałabym rodzić.
 
Witajcie, mam zamiar rodzić w szpitalu Św. Zofii. Czy jesteście w stanie polecić jakąś dobrą położną? Czy może któraś z Was ma doświadczenie i wie na czym pomoc podczas porodu polega? Czy można liczyć na tę położna po porodzie? I jak to załatwić? Czy warto jest odwiedzić szpital, w którym zamierza się rodzic i obejrzeć sale ?:confused: Pozdrawiam:-)
 
Kasia_22 ja rodziłam tylko raz, nie wiem, czy uznasz to za wystarczające doświadczenie :-D rodziłam ok. tydzień temu w św. Zofii i gorąco polecam położną p. Łucję Talmę, osoba bardzo życzliwa, kompetentna, opanowana i cierpliwa, potrafi być też stanowcza. Pomoc podczas porodu polega na tym, że przy fazie wypierania położna cię prowadzi i monitoruje cały czas maluszka, w którym miejscu dróg rodnych się znajduje, jakie jest jego tętno etc. i dyktuje ci tempo parcia, żeby m.in. chronić krocze, podpowiada pozycje, które mogą ci odpowiadać, masuje krocze oliwką etc. Z tego co wiem, na stronie św. Zofii są jakieś filmy - może tam jest porodówka? sprawdź, ja widziałam film o św. Zofii w szkole rodzenia, wątpię, żeby cię wpuścili do szpitala, to przecież nie muzeum ani galeria sztuki :-D
 
ja urodzilam dwojke na czerniakowskiej w szpitalu im. Orlowskiego
jak najbardziej polecam
rodzilam w sali rodzinnej ktora jest przestronna i wygodna, jest kanapa dla meza, w jednej prysznic a w drugiej wanna
komfortowo i przytulnie urzadzone z nowymi lozkami porodowymi

rodzilam z polozna JOANNA GORSKA- swietna kobieta
polecam rowniez anestezjolog EWE DYNOWSKA

lezalam w sali jednoosobowej z lazienka
czysciutko i przyjemnie
caly oddzial jest urzadzony w przyjaznym klimacie
swietna neonatologia, polozna laktacyjna
kiedy bylam bardzo zmeczona po 1 porodzie maly pojechal do noworodkow zebym mogla odespac

praktycznie za nic nie placilam , sala rodzinna i jednoosobowa byla jak dla mnie bezplatna

mialam rodzic na zelaznej ale odtsraszy,y mnie te wszystkie "formalnosci" , lekarz prowadzacy i jeszcze chyba wpis do ksiegi wieczystej szpitala ;-)
moja kolezanka tam ostatnio rodzila i po porodzie lezala na korytarzu bo nie bylo miejsca na salach :baffled:
 
co do ogladania szpitala
to jak najbardziej
ja przyszlam normalnie na oddzial i polozne pokazaly mi sale do porodow, sale po porodowe etc
bez problemu
 
Ja chciałabym rodzić na Karowej. Rodziły tam moje dwie koleżanki, miały bardzo dobrą opinię o personelu, salach i opiece. Mam tam lekarza i położną, niestety jest mało miejsc więc mam małego stracha, że wyląduję gdzieś w Warszawie a nie daj Boże w Nowym Dworze. Łatwiej byłoby rodzić tam gdzie kobieta jest już oswojona i z personelem i widziała sale itp. Co do Żelaznej słyszałam, że jest bardzo drogo i za wszystko trzeba płacić. Sama już nie wiem i mam mętlik w głowie. Zostało mi 4 miesiące do rozwiązania, jednak nikt nie jest w stanie mnie uspokoić. Mam ciągle wątpliwości. Najważniejsze, że maluszek zdrowo rośnie w brzusiu. Jeśli możecie mi coś doradzić to proszę o wsparcie. Będzie mi lżej.
Pozdrawiam :-)
 
reklama
Napiszcie prosze też wasze opinie na temat lekarzy z Karowej. Kto jest najlepszym ginem, gdzie najlepiej usg.
Pozdrawiam :-)
 
Do góry