reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

1. Ilość dziewczyn na sala jest różna - ja leżałam w 3 osobowej ale wiem że są większe (teraz koleżanka w Łodzi leży w 8 osobowej) - więc trudno powiedzieć jednoznacznie.

2. Za poród rodzinny płacisz i wtedy jesteś sama w sali z mężem

3. Nad salą jednoosobową (poporodową) to się jeszcze zastanów - jak będziesz sama to nie będziesz miała się do kogo odezwać, jak będziesz chciała wyjść np. się wykąpać to nie będziesz miała z kim dzidziusia zostawić itp itd. Ja też się zastanawiałam nad taką salą ale i tak bym jej nie dostała (bo wszystkie były zajęte) a później się przekonałam że towarzystwo się przydaje
 
reklama
malina1979, też chciałabym rodzić na Żelaznej... ale co z tego wyjdzie to się okaże w grudniu:baffled: Dzwoniłam wczoraj na porodówkę i pani z którą rozmawiałam powiedziała mi, że 'pierszeństwo' mają panie, które mają lekarza prowadzącego współpraującego z tym szpitalem... A poza tym trzeba liczyć na szczęście bo w grudniu podobno jest duże oblężenie:szok:
Wiecie może, jacy lekarze z enel-medu współpracują z Żelazną:confused: Dzwoniłam wczoraj do enel-medu, ale oni takich informacji nie posiadają... Będę wdzięczna za informacje:tak:
 
Porównaj lekarzy w necie.

Łatwiej na Żelazną można się dostać po szkole rodzenia prowadzonej przez szpital - tak ja się dostałam
 
Dzięki czechow, do SR rekomendowanych przez nich też się zapisałam;-) Ale jestem panikara i zastanawiam się czy jeszcze do jakiegoś lekarza tak na wszelki wypadek też sie nie zapisać:-p
 
Dziękuję bardzo za odpowiedz. Chciałabym tylko poród mieć na sali osobnej z mężem, a reszta to rzeczywiście raźniej w kupie.
Też mam poród wyznaczony na grudzień, więc trochę mnie zmartwiła ta informacja o obleżeniu w grudniu!
Ale nadal nie wiem czy Żelazna czy Inflandzka czy może jednak ta Karowa w której już mam lekarza prowadzącego. hmmmmmmmmmm ciężki temat.
A znacie jakiegoś lekarza prowadzącego na Żelaznej? I szkoła rodzenia na Żelaznej jest za darmo?
A taki koszt porodu rodzinnego to jest na Żelaznej 1000zł ? ktoś wie? i czy jakieś jeszcze koszty trzeba ponieść jak się chce gdzieś rodzić? czy tylko za takie dodatkowe usługi jak poród rodzinny i znieczulenie?
 
Maria - popatrz na stronie szpitala - lub zadzwoń - ja chodziłam do płatnej (Kalety)

Tak z innej beczki - z całą odpowiedzialnością mogę polecić poradnię laktacyjną przy żelaznej - jest świetna choć niestety oblężona
 
Hej Dziewczyny,
mam nadzieję, że w listopadzie to oblężenie Żelaznej będzie nieco mniejsze:-) Tym bardziej jeżeli trafię w termin (01.11), może kobietki nie będą się kwapiły rodzić:-)
Od jutra mam zacząć szkołę rodzenia rekomendowaną przy Św. Zofii. Mam nadzieję, że wszystko ok, bo nie zadzwoniłam sprawdzić...
Chodzę również do lekarza ze Św. Zofii do fundacji przy Łuckiej. Na położną na wyłączność raczej się decydować nie będziemy, ale chciałabym mieć jednoosobową salę porodową.
Czy wiecie jak na Żelaznej wyglądają sale poporodowe? Czechow pisałaś, że leżałaś w 3 os, ale tam chyba już większych nie ma?? Czy są łazienki przy pokojach? Wybiorę się tam na wycieczkę, ale najpierw zajęcia w szkole rodzenia:)


 
reklama
Hej Dziewczyny,
mam nadzieję, że w listopadzie to oblężenie Żelaznej będzie nieco mniejsze:-) Tym bardziej jeżeli trafię w termin (01.11), może kobietki nie będą się kwapiły rodzić:-)
Od jutra mam zacząć szkołę rodzenia rekomendowaną przy Św. Zofii. Mam nadzieję, że wszystko ok, bo nie zadzwoniłam sprawdzić...
Chodzę również do lekarza ze Św. Zofii do fundacji przy Łuckiej. Na położną na wyłączność raczej się decydować nie będziemy, ale chciałabym mieć jednoosobową salę porodową.
Czy wiecie jak na Żelaznej wyglądają sale poporodowe? Czechow pisałaś, że leżałaś w 3 os, ale tam chyba już większych nie ma?? Czy są łazienki przy pokojach? Wybiorę się tam na wycieczkę, ale najpierw zajęcia w szkole rodzenia:)




Wydaje mi się, że widziałam salę 5 osobową, ale mogę się mylić - ja byłam w 3 osobowej. Łazienka jest przy pokoju. Jaką szkołę wybrałaś?
 
Do góry