reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne - ŁÓDŹ I OKOLICE

dr Jacek Opinc,przyjmuje na ul.Zachodniej i dr Małgorzata Sobczak.osobiście jeszcze u nich nie byłam,ale się wybieram.podaję,bo polecały mi ich b.dobre koleżanki.są to prywatne gabinety,a lekarze pracuja w szpitalu.dokładne info znajdziesz w necie.pozdrawiam!
p.s.zmieniłabym lekarza na 100 %,ja też się właśnie zawiodłam na swoim po stracie dzidziusia i zamierzam zmienić
 
reklama
majkaa,daj znac jak po wizycie u drugiego lekarza.mam nadziej,ze bedziesz zadowolona ;) dobry lekarz prowadzacy to podstawa,bo czasami sa jakies komplikacje (czego z calego serca ci nie zycze )i wduzej mierze zalezy wlasnie od naszego ginekologa,jak wszystko sie potoczy.powodzenia :))
 
a ja poszukuję informacji na temat porodów w szpitalu w Pabianicach...
Zastanawiam się czy Matka Polka (dobry sprzęt specjalistyczny w razie kłopotów) czy właśnie Pabianice (nie ma takiego rutynowego i taśmowego podejścia do pacjentów) ?? to mój pierwszy poród i nie wiem co będzie lepsze (zakładam, że nie będzie kłopotów...) POMÓŻCIE, bo od 3 dni siedzę na necie i już wariuję... :(
 
Hej dziewczynki:-)jestem w ciazy a moj lekarz prowadzacy ma dyzury w Koperniku,ale tam nie chce rodzic, w zwiazku z tym mam pytanie czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego ginekologa z Rydygiera?zawsze jest chyba lepiej miec lekarza ktory pracuje w szpitalu w ktorym chce sie rodzic...;-)
 
Hej, mam pytanie do mam, które rodzily niedawno w Madurowiczu :)

Ile kosztuje wynajęcie połoznej do porodu ??
 
reklama
Do góry