reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

dyda pisze:
cześć dziewczyny!
Proszę, napiszcie coś o Dyrekcyjnej, bo ja chciałam tam rodzić - piszę chciałam, bo po przeczytaniu wszystkich pochwał Kamieńskiego teraz juz nie wiem...(zwłaszcza, że jest mi tam najbliżej). acha, fajna stronka, jestem pierwszy raz :)

a więc tak, dzisiaj były zajęcia teoretyczno-organizacyjne więc nawet nie weszłam na oddział, ale będziemy już pracować z pacjentkami za dwa tygodnie to coś jeszcze napiszę ;)
Szpital na dyrekcyjnej wygląda raczej obskurnie, jeśli chodzi o "nowoczesność" wyposażenia dostepnego dla ogółu zwiedzających, ale mówię - na oddziałach jeszcze nie byłam. Jest to placówka akademicka, okazuje się że studenci medycyny przyjeżdżają tam na nocki po to żeby obowiązkowo obserwować porody, oczywiście naturalne. Wiąże się to więc z ewentualnym dyskomfortem rodzącej... tak mi się wydaje. Wiem że każdy oddział jest wyposażony w usługi rehabilitacyjne, jak nie studenci to zatrudnieni tam pracownicy fizjoterapeuci kładą nacisk na to, żeby zrehabilitować kobietę po porodzie i mozliwie szybko i bezboleśnie przystosować ją do samodzielnego poruszania się co jest bardzo ważne w pierwszych dobach (nawet po cesarce).
Byłam także w szkole rodzenia tej placówki. Sala jest niewielka, wyposażona w podstawowy sprzęt, tablice i plansze informacyjne. Nie mam pojęcia w jakim trybie sie odbywają zajęcia dla ciężarnych, ale postaram się coś skrobnąc jak już się dowiem. Tyle na dziś ;)
 
reklama
misia_q dzieki za info. wiem, wiem, ze na tej dyrekcyjnej jest raczej obskurnie, no coz budynek nie jest juz taki nowy... ;) najwazniejsze chyba zeby było czysto. ciekawa jestem jak tam jest z porodami rodzinnymi, raczej nie zależy mi na osobnej sali, ale podobno tam nie ma innej możliwosci tylko wlasnie osobna sala, za którą płaci się 500 zł !!! ??? chyba musze tam zadzwonic. nie wiedziałam ze tam jest szkola rodzenia, moze tez skorzystam, bo sie ciagle zastanawiam, czy wogłole warto. jeszcze raz wielkie dzieki i czekam na dalsze posty  :)
 
ida7 pisze:
USG 3d na Joannitów 10/12 w Przychodni kolejowej
rejestracja tel. 36-41-299 u dr Marka Jaworowskiego fajny gin naprawdę i widać że potrafi czytać USG.
Misia polecam ja jestem zadowolona i spokojniejsza,tym bardziej że gin bada od razu przepływ krwi przez łożysko , tętnice maciczne i przez maluszka.
Całuski ;D

 
Kasiula matula jeszcze podobno robią w Corfamedzie na Kluczborskiej 37 podaje ci telefon
do rejestracji 321-73-15
całuski
 
reklama
kobietki kochane a moze jeszcze ktoras z was miała do czynienia ze szpitalem na kamienskiego?jesli tak to bardzo prosze o informacje -bede bardzo wdzieczna moj nr gg to3091982

 
Do góry