reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Witam
Ja wlasnie stoje przed dylematem decyzji co do szpitala...mysle o Kaminskiego badz Brochowie. Na Brochowie rodzilo ostatnio pare znajomych i sa zadowolone, a co do Kaminskiego to moja lekarka (pracowala tam) proponuje mi ten szpital- oraz stala opieke poloznej (oczywiscie odplatna za "cegielke"...). Mnie interesuje jak wyglada sytuacja z porodem rodzinnym (od lekarki slyszlam ze to norma na Kaminskiego i nie jest odplatne) oraz czy sa jakies sale np 2-osobowe. Mysle ze chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie przejechac sie tam wczesniej i zobaczyc jak wyglada sytuacja.A co wy myslicie dziewczyny? Wlasciwie to sytacja w tych szpiatalach tak szybko sie zmienia ze trudno sie sugerowac opiniami z 2005-2006:/
 
reklama
Dziewczyny z jednego musicie zdawac sobie sprawe: jest nas tyle(cieżarnych) w ostatnim czasie, że cieżko coś zaplanowac, bo szpitale nie sa przygotowane na taką liczbę rodzących. opłacanie połoznej wiąże sie teraz z ryzykiem, że jak przyjdzie Wasz czas to może nie byc miejsca w szpitalu który wybrałyście. i staje sie to normą, że karetka wozi ciężarną od szpitala do szpitala w poszukiwaniu wolnego miejsca...:-(
 
Ostatnia edycja:
Ja rodziłam na Chałubińskiego, i mam bardzo miłe wspomnienia z porodu (przemilczając oczywiście odczucia bólowe :-p). Są prysznice, położne puszczają muzykę, można robić co się chce, nawet na ogólnej sali. Materace, te wszystkie piłki, fasolki... Bardzo pomocne są studentki (pozdrawiam "moje" studentki, Kasię i Kasię!), nie wyganiajcie ich. I mimo, że rodziłam w państwowym szpitalu, przy całkiem obcej położnej, wszystko odbyło się jak najbardziej "po ludzku" - położna (też p. Kasia) zaproponowała mi rodzenie w pozycji kucznej, na dzikuskę :tak:. Wszystko poszło super, nie nacinali mnie, nie pękłam ani troszeczkę, a to był mój pierwszy poród, córcia też konkretnego rozmiaru ;-). Na drugi dzień nawet nie czułam, że rodziłam :-). Wspaniale!

A z tymi miejscami to fakt, teraz najbezpieczniej położyć się w szpitalu na patologii i stamtąd przejść na porodówkę.
 
Witam Was dziewczyny. Jestem na początku tej drogi ( termin na lipiec) i szukam bardzo dobrego lekarza a najchętniej to kogoś z Kamieńskiego. Raczej tam chcialabym rodzic ze wzgledu na inne wskazania zdrowotne.Raczej kogoś dobrze tam postawionego , może ordynator?? Na razie byłam ze dwa razy u Preety Agrawal, zrobiła na mnie dobre wrazenie. Może cos wiecie na jej temat?? Niestety ona już chyba w zadnym szpitalu nie pracuje, a byla na dyrekcyjnej ( to tez mi nie pasuje).
 
dziewczyny moja drugą ciaże prowadzi po wielkim poszukiwaniu dr. RADOSŁAW BLOK z AAVITY na Racławckiej .Jestem cholernie zadowolona bo facet bardzo dokładny , rzetelny i wygląda na bardzo odpowiedzialnego lekarza .
Wiem że pracuje na Hałbińskiego i ma prywatny gabinet tez bodajże na Karola MiArki 4

czy któraś z was do niego tez chodzi albo cos słyszała na jego temat ?
 
Ja rodziłam w czerwcu na Kamieńskiego. Wcześniej lezałam na patologi i opeka tam rewelacja! Mój lekarz to dr. Smoliński. Prowadził cała moją ciążę. Polecam! Poród rodzinny-warunki super. Opłacona położna pani Jola Horyń to złota kobieta. Zawdzięczam jej szybki i łatwy poród. Niestety te kilka dni po porodzie nie należały do przyjemnych. O wszystko trzeba było pytac. Położne nie miały ciągle czasu. Porodówka na szóstkę z plusem, połoznictwo miernie.
 
Ja rodziłam w czerwcu na Kamieńskiego. Wcześniej lezałam na patologi i opeka tam rewelacja! Mój lekarz to dr. Smoliński. Prowadził cała moją ciążę. Polecam! Poród rodzinny-warunki super. Opłacona położna pani Jola Horyń to złota kobieta. Zawdzięczam jej szybki i łatwy poród. Niestety te kilka dni po porodzie nie należały do przyjemnych. O wszystko trzeba było pytac. Położne nie miały ciągle czasu. Porodówka na szóstkę z plusem, połoznictwo miernie.

WitajAnielap, ja właśnie zamierzam rodzić na Kamińskiego, termin mam na 14 lutego. Chciałabym właśnie wykupić dodatkową opiekę położnej tylko zastanawiam się, co w sytuacji jak nie będzie wolnego miejsca? Czy pieniążki wtedy przepadną? Czy możesz podać namiary na tą położną, z którą rodziłaś?
 
reklama
Do góry