reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

no i dalej nie wiem w co obrac malucha pod kombinbezon ? Body zdługim rekawem spiochy welurowe jakas bluza ?To wystarczy czy np body rajtki spiocy bluza ?wiadomo czapak i rekawiczki
 
reklama
Ja bym wzieła body z długim rękawem, jakas bluze, rajtki, spodenki i skarpetki. Weź więcej ciuszków:) położna wtedy Ci doradzi i cos wybierze bo zwykle to one ubierają dzidziusia do wyjścia:)
 
angelof- ja jak rodziłam w lutym br. to było przy wypisie ok -20C to dziecko ubrali w body, pajacyka bawełnianego, kaftanik, skarpetki i kombinezon do tego w foteliku był śpiworek, wez więcej ciuszków to same wybiorą. Dziewczyny mam prosbe, jak bedziecie teraz rodzić to zorientujcie się na jakiej fazie jest remont sal poporodowych i kiedy zamierzają skończyć?
 
Bardzo dziekuje w takim razie spakuje wszytsko i tak jak mowicie one doradza co by mały nie zmarzł:)
Kombinezon i spiwór mam jak cos :)
chyba sie nie beda krzywic jak ciuszki beda troszkę wieksze? kurde w sumie najmniejszych nie kupowałam i jakos tak mam raptem pare sztuk tylko no a w sumie mlody tez nie wiadomo jaki bedzie :)

hmm pajacy mam mało ale mam duzo roznych spiochów welurkowych wiec wezme je i jakas bluze ciepła do tego aa zostało rowne 4 tyg zaczynam sie denerwowac:)
 
Witam, czy któraś z Was robiła w szpitalu na Kopernika USG II trymestru? Ja dostałam od mojego lekarza skierowanie na to badanie ale nie wiem czy muszę wcześniej "zarezerwować" sobie termin? czy Mogę po prostu przyjść w danym dniu (czyli w 20 tc) na badanie i tylko zająć kolejkę przed gabinetem?


 
Ostatnia edycja:
Kolorowa20 trzeba pojechać na klinikę, na parterze masz poradnię patologii ciąży tam czekasz w poczekalni, ktoś wychodzi zbiera skierowania, potem wywołują nazwiskami wg własnego widzimisię i ustalają termin usg. Ja jak sie umawiałam na to badania to byłam juz pomna doświadczeń z poprzedniego razu i przyjechałam dopiero około 10.00 (niektórzy czekają tam od rana, np. od 7.00 jak nie wiedzą), o 11.00 wyszła lekarka i zebrała skierowania i potem czekanie, ja weszłam jako przedostatnia(!) około 14.00. Naprawdę trzeba sie uzbroić w cierpliwość, picie i jedzenie. Masakra. Chyba, że się coś zmieniło, ale nie sądzę. Acha i ja na tym badaniu byłam w 18t3d.
 
Oczywiscie ta masakra dotyczy samego uwówienia się na badanie, termi samego usg dostajesz na inny dzień i wtedy już nie czekałam, była przede mną jedna dziewczyna.
 
angelof- ja jak rodziłam w lutym br. to było przy wypisie ok -20C to dziecko ubrali w body, pajacyka bawełnianego, kaftanik, skarpetki i kombinezon do tego w foteliku był śpiworek, wez więcej ciuszków to same wybiorą. Dziewczyny mam prosbe, jak bedziecie teraz rodzić to zorientujcie się na jakiej fazie jest remont sal poporodowych i kiedy zamierzają skończyć?
koniec remontu poporodowej ponoć przewidziany na marzec
 
reklama
Oczywiscie ta masakra dotyczy samego uwówienia się na badanie, termi samego usg dostajesz na inny dzień i wtedy już nie czekałam, była przede mną jedna dziewczyna.


Pamiętasz może jak długo czekałaś na termin? Pytam dlatego, że za chwile są święta i nie wiem czy mam biec tam jak najszybciej po termin czy mogę spokojnie udać się po świętach.
 
Do góry