reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

ja na szczęście większość ważniejszych rzeczy dla dziecka mam z córki (wózek, fotelik, nosidełko, wanienkę ubranka itd) wszystko w idealnym stanie, kupiłam tylko kombinezon na zimę, czapeczkę kocyk, nową pościel i kołderkę i ladne ubranie na wypis ze szpitala. Z doświadczenia wiem, że nie ma co szaleć z ubrankami dla dziecka zwłaszcza w rozm 56, bo dziecko szybko rośnie, a na dodatek rodzina i znajomi nigdy nie przychodzą z pustymi rękami:-)
 
reklama
hyhy 19.01 miało byc :D
Aaaa to zmienia postać rzeczy, bo ja termin z @ mam na 01.01.2013 a z USG na 19.12.12, w związku z czym jeśli zapadnie decyzja o cc, to podejrzewam, że się "rozpakuje" w grudniu :p No ale tak czy tak dam znać po poniedziałkowej wizycie ;)

Witam wszystkie ciężarne :biggrin2: jestem na forum nowa, ale od jakiegoś czasu czytam wasze posty na temat porodu na Kopernika :biggrin2:. Mam termin na 22 grudnia i na dniach ma się rozstrzygnąć czy poród Sn czy CC.

O!!! Jak fajnie! :) Ciężarówka z terminem na grudzień ;) Może spotkamy się na Kopernika ;)


Co do zakupów, to ja mam już praktycznie wszystko. Jeszcze muszę do kupić tylko parę rzeczy higienicznych dla siebie na "po" porodzie. Ale zamierzam zrobić to w piątek, więc będę mieć już wszystko ;)
 
o kurcze a to sie samo z siebie zrobiło ? biedny maluch.
Milena mi powiedział ze jak sie nie obróci to póxniej juz nie ma szans. Ja mam mały brzuch dośc ile masz w pasie jak moge zapytac bo np jak pisałam z laskami na innym forum to one miały ponad 100 a ja mam ledwie 92;/
Mi do kupienia został katarek _ sol fizj, koszule kosmetyki do pielegnacji, hmm i nie wiem co jeszcze :d
 
Co do obrócenia dziecka to ostatnio położna opowiadała że widziała przypadki kiedy dzieciaczki obracały się kilka dni przed porodem:szok:, aż dziw bierze ze to możliwe.
Jeśli chodzi o rzeczy to ja też chyba większość mam, jeszcze jakieś drobiazgi nożyczki do paznokci czy środki przeciwgorączkowe dla malucha do domowej apteczki, tak na wszelki wypadek.
Zastanawiam się jak to z odsyłaniem do innych szpitali kiedy na Kopernika nie ma miejsc, może teraz po zakończonym remoncie to już nie brakuje miejsca na porodówce???
 
Ostatnia edycja:
SZPITAL:
szlafrok
koszula - 2 szt
klapki pod prysznic
pantofle
przybory toaletowe ( mydło, pasta, szczoteczka, krem itd.)
ręcznik mały i duży
woda niegazowana
pomadka do ust
maszynka( chyba, że się golimy przed przyjściem do szpitala)
biustonosz do karmienia 2 szt
wkładki laktacyjne
telefon i ładowarka
badania( gr krwi dowód itd.)
majtki poporodowe ( 1 opakowanie)
nakładki na deskę



WYJŚCIE ZE SZPITALA
ciuchy dla mnie
fotelik samochodowy
kombinezon, czapka, rękawiczki
kocyk
pieluszka tetrowa
 
stanełam dzis na wage i załamka ;/ a tak łądnie mi szło ;/
liste wrzucam , ja w sumei nie zakupiłam tych nnakładem na deskę.

Dziewczyny co rodziły znacie połozną co się nazywa Hania ? Bo mam namiar na nia i zastanawiam sie
 
reklama
Do góry