reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

reklama
Milka to czekam na info :) Kurcze ja bym chciała już byc po tak przed sylwiekm :D

Milena a czułas jak sie obraca? Bo ja po żebrach to nic nie czuje tylko na samym dole brzucha tuptanie :D
 
Witam wszystkie ciężarne :-) jestem na forum nowa, ale od jakiegoś czasu czytam wasze posty na temat porodu na Kopernika :-). Mam termin na 22 grudnia i na dniach ma się rozstrzygnąć czy poród Sn czy CC.
 
wydaje mi sie że czułam bo na usg gdzieś około 2tydodni temu była jeszcze nóżkami na dole, kilka dni temu z samego rana z prawej strony brzucha poczułam spore wybulenie skóra się strasznie naciągnęła i miałam przeczucie że mała się przekręciła czułam wyraźniejsze kopniaki w górze teraz na usg lekarz potwierdził -główka na dole
 
Witaj evela :) od czego u Ciebie zalezy rodzaj porodu ?
Milena trzymaj kciuki zeby mój sie nie obrócił hehehe ,w sumie on od 12 tyg jest tak ułożony :)

Macie juz wszytsko kupione ? MI zostały jakies pierdołki typu kosmetyki , katarek itd
 
dziecko ma torbiel na szyi i jest ryzyko, że w trakcie porodu sn po prostu może się nie przecisnąć. Na szczęście torbiel bardzo się zmniejszyła, może nawet całkiem zaniknie do terminu porodu, i dla tego czekam co powiedzą, cc czy sn.Na początku właśnie miało być cc, a teraz rozważają opcję sn....
 
A jeżeli chodzi o rzeczy do szpitala, to mam już praktycznie wszystko, znając życie jeszcze kilka razy zrobię generalny przegląd torby i zdążę ją kilka razy przepakować:-) dla dziecka też już prawie wszystko, zostały właśnie takie drobiazgi, które uzupełnię jak dziecko będzie na świecie
 
reklama
Do góry