reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

A ze on poleca na kopernika , a ja mu zaufalam to chce tam rodzic .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Bardzo sie ciesze ze na niego trafilam ( choc nie tylko on mi pomogl , kilka cudownych ludzi nam pomoglo z krakowa ) i zaufanie jest wazne . mam nadzieje ze na kopernika z corka.sobie poradza;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Dzieki za.wsparcie.. Pozdrawiamy i zycze szczesliwego rozwiazania ...ciaza blizniacza tak ?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Od malego swirek na punkcie wagu ;) bedzie dobrze jak.was dobrze karmia ;) tez bede miec dwie cory ;) tylko jedna troszke chora .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Chyba wszyscy w krk i z poza wychwalają doktora Wiechecia ja też ostatnio do niego się udałam gdyż syn będzie miał przerwany rdzeń kręgowy i może się pojawić wodogłowie doktor jako jedyny dał nam szansę i pocieszył mówiąc Państwa dziecko będzie normalnie się rozwijać.. Za wizytę również nic nie wziął a też byłam w prywatnym gabinecie ale teraz dla świętego spokoju będę z doktorem spotykać się w szpitalu:)

Lenati ja też prawdopodobnie będę rodzić w październiku pomimo terminu na listopad... Ja rodziłam już na kopernika nie mam miłych wspomnień ale tylko z oddziału neonatologi bo ogólnie to było dobrze dlatego teraz latam już po szpitalach żeby w prokocimiu wiedzieli że będzie takie dziecko i żeby ktoś nie powiedział że nie ma miejsca jak to było w przypadku pierwszego syna ponad dwa lata temu
 
Ostatnia edycja:
U nas corka ma wade genetyczna i wade serduszka. Wiec moze kiedys spotkamy sie na.kopernika czy w prokocimiu ;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry