reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

Jest ktos kto w najblizszym czasie bedzie rodzic na kopernika ? Albo rodzil niedawno ?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Jaka szybka odpowiedz ;) mam polecone tam rodzic ( porod w pazdzierniku dopiero ) co trzeba miec , jak to wszystko wyglada ? bo szpital opinie ma rozne . i gdzies czytalam ze szpital czesto odsyla rodzace do innego szpitala ?? Corka ma wade serca , dlatego ten szpital .

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez słyszałam że jak się nie jest pod prywatna opieką lekarza z Kopernika to odsyłają i powiem Ci ze u mnie się ta teoria nie sprawdza. Moja prowadząca jest z Siemiradzkiego a chce rodzic tutaj i chcieli mnie na Ujastek wysłać na "chwile bo nie ma miejsc" ale się uparłam ze chce Tylko tutaj i się szybko miejsce znalazło :)
Ja jestem pod opieką tutejszej patologi ciąży i to na pewno pomaga, dlatego skoro twój dzidziuś ma wadę serca warto aby Twój lekarz prowadzący skierował się na patologie ciąży ponieważ Tutaj kierują na USG do świetnego specjalisty Marcina Wiechecia, który zresztą specjalizuje się w wadach serca. Normalnie wizyty u niego są prywatnie drogie ale i tak każdy poleca a na patologii nie musisz płacić a będziesz pod świetna opieką i wtedy też zapewne jak będzie bliski termin porodu Położą Cię tutaj :)
 
Akurat jestem od dr Wiechecia . chodze do niego i dr nocun do prywatnego gabinetu ( tzn jestem z poza krakowa i u nich mam kontrolne wizyty ogladania serduszka )

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
No widzisz a na patologii miałabyś wizyty na nfz i potem łatwiej się dostać na poród :) Dobrze ze ten lekarz się Tobą opiekuje bo jest naprawdę świetny.
 
Tak sie sklada ze dr to wspanialy czlowiek. Obserwuje nam serduszko , i nie wzial od nas za wizyty ( spotkalismy sie z nim na.warsztatach ktore prowadza ) i zostalismy bo znaja sie na rzeczy . ale w takim razie sie zorientuje , z nim porozmawiam , imoze faktycznie dobrze bedzie isc na.patologie . no chyba ze mnie zapewni ze nikt mnie nie odesle jak ot tak przyjade w skurczach..a do krakowa mam 40km wiec nie chce byc odsylana po szpitalach

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Kochana na pewną ze skurczami nikt Cię nie odeśle ! Jestem na odziale juz drugi raz (ostatnio miesiąc temu byłam 3 tygodnie) i tu naprawdę pracują super lekarze. Ostatnio jak wychodziłam stąd i pytałam się dr. Piskorza co jest wrócę i nie będzie miejsc a on powiedział ze na pewno w ogrodzie botanicznym rodzic nie będę i przyjmą mnie na odział :)
 
A co dr. Wiechecia juz drugi raz spotykam się z sytuacją ze nie brał za wizyty pomimo prywatnych spotkać i jeszcze pomagał. To tylko pokazuje, że są jeszcze na świecie nie tyle cudownie lekarze ale ludzie
 
reklama
Oj tak , przedewszystkim jest wspanialym ' czlowiekiem ' . nie mowiac ze raz przekladalam godzine wizyty ( nie dojechala bym na czas ) i dr przyjechal specjalnie juz z domu ( i tak nie wzial za.wizyte ) wiec chyba nie mam sie.co martwic ze mnie odesla ;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Do góry