reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpital Uniwersytecki Kopernika - poród, położne, wasze wrażenia

z tymi opiniami jest tak że ile kobiet tyle opinii,ostatnio znajoma rodziła w szpitalu który ma dobrą opinię, miała wszytko opłacone, położna, lekarz i coś ze znieczuleniem poszło nie tak i dziewczyna dochodziła do siebie przez miesiąc, i powiedziała że nigdy więcej,na poród ma wpływ wiele czynników, trzeba też mieć trochę szczęścia żeby trafić na dyżur z miłym personelem

Tak mówię dziś będąc miesiąc przed porodem, zobaczymy co będzie po, na pewno się z Wami podzielę swoją opinią
 
reklama
Ja mam pytanie trochę z innej beczki:-) Czy na kopernika mają jakieś zastrzeżenia co do noszenia majtek poporodowych? bo spotkałam się z różnymi opiniami, a jakoś nie wyobrażam sobie poruszania się bez nich z samym podkładem między nogami....
 
Ja z Angel leżałam razem na pooperacyjnej :) Najpierw jako pierwsza 18.01 ja miałam cc, zaraz po mnie Angel. A potem razem dochodziłyśmy do siebie, obok siebie hehe :p Także jej Krzyś jest młodszy od Alka o jakąś godzinę :p

A majtki polecam te siatkowe firmy Hartman. I podkłady poporodowe wg mnie lepsze są firmy Matopat. Absorgyn się nazywają. Nawet na Kopernika je dają pacjentką. Dla mnie 10000 razy lepsze od Bella Mamma (te Bella tak się "kluszczą" :p)

Ja po cc czułam się świetnie. Po pierwszej dobie już było ok. Najgorzej faktycznie było na pooperacyjnej, kiedy to znieczulenie puszczało, wszystko bolało, a oni kazali ruszać nogami, zginać w kolanach i się na boki przekręcać. Ale trzeba zacisnąć zęby i robić wszystko co każą. Po 12h od cięcia już chodziłam. Na noc jeszcze zastrzyk z Ketonalem dostałam na lepsze spanie, rano ostatnia kroplówka z paracetamolem. I finito. Nie prosiłam o żadne środki przeciwbólowe już.
I moim zdaniem na prawdę to wszystko zależy od nastawienia. Cesarka nie jest zła :)
 
No bo my z Columbina to sie juz na Izbie Przyjec spotkałysmy :DMnie jeszcze po cc bolały barki i głowa ale to podobno od tego ze sie pod katem lezy, no i od tego ze ja sie na pooperacyjnej podniosłam prawie do siedzenie :D Ogolnie te srodki jakos pobudzajaco na mnie działały :d Zastrzyk w tyłek najlepsze znieczulenie jakie tam dostałam :D

Ja miałam majtki siatkowe i flizelinowe i za te drugie dostałam opieprz ze nie przepuszczaja powietrza , po sn tez dziewczyny mialy siatkowe .
Co do pieluch to nawet nie wiem jaki tam był rozmiar. ja miałam bella mama takie sobie , w domu przeszłam na zwykle cienkie podpaski i było oki:)
 
Przepraszam, ale mam pytanie z innej beczki- jeżeli idę pierwszy raz ze skierowaniem do poradni patologii ciąży to tylko wyznaczają termin czy od razu mam jekieś badanie?
 
reklama
Idę z cukrzycą ciążową, a pytam dlatego, że w ten sam dzień mam wizytę u ginekologa, a dzień wcześniej konsultację i nie chce przedobrzyć z tymi badaniami.
 
Do góry