reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpial w którym rodziłyście/zamierzacie rodzić?

W Madurowiczu na pooperacyjnej trzeba przeleżeć noc- jeśli cc było rano to niestety dopiero następnego dnia rano nas przeniosą. Jeśli wieczorem to też rano przenoszą. I tu nie ma tak, że sobie można życzyć żeby dziecko zostało albo było zabrane na noc- dziecko po przeniesieniu matki na położnictwo trafia pod jej opiekę i tylko w szczególnych wypadkach jest zabierane.
 
reklama
Q w matce polce jak bylam, dziewczyna ktora ze mna lezala po cc. Miala cc kolo 13, zostala do nas przywieziona tego samego dnia z dzieckiem. Pozniej jak zwolinily sie miejsca na sali po porodzie, to tam lezala do wieczora z mloda, pozniej zostalo dziecko zabrane na noc. A rano jak juz mogla wstac miala dziecko caly czas przy sobie. Co szpital to zwyczaj
 
Mam pytanie do mam które rodziły ostatnio w madurowiczu . Jak standard sal poporodowych i podejście położnych do rodzącej ?
a i co daje szpital dla matki i dziecka tzn jakies podklady itp ?
pliss o info :)
 
Czy któraś z Was dziewczyny ma jakieś świeże info ze szpitala na ul. Sterlinga?
Droga Aluniawdz zdecydowanie odradzam ten szpital... Powiem zaraz dlaczego...
Trafiasz tam np. Z bolami przedpowiadajacymi trawiasz na wstepne badania gdzie lekarz brzebija ci wody plodowe przy badaniu mowiac przy tym ze ci pomoze to szybko urodzisz i juz meczyc sie nie bedziesz... Nastepnie zostajesz przyjeta na oddzial i lezysz tam dobe w tym czasie jestes obserwowana czy akcja porodowa u cb nie postepuje. Jesli nic sie nie dzieje zostajesz odeslana do domu a najzabawniejsze jest to ze daja ci wypis a na wypisie pisze ze wypisalas sie na wlasna odpowiedzialnosc ze szpitala bez zgody lekarza wbrew zaleceniom choc niczego nie podpisywalas i nawet nie zostalas o tym fakcie poinformowana a i sama sie tez nie wypisywalas na wlasna prosbe.
Mnie w ten sposob potraktowano 2 razy. W dodatku szpital obskurny i nie przyjemni lekarze !!!
 
Hej dzięki za odp, chociaż już po fakcie.
Ja również zdecydowałam się na ICZMP i bardzo serdecznie polecam. W szczególności porodówkę na 3 piętrze.
W necie wyczytałam bardzo wiele negatywnych opinii, ale większość z nich jest przestarzała, sprzed dobrych kilku lat.
 
Aluniawdz [emoji23] nie spojrzalam kiedy pytalas o szterlinga tzn o date...
Porodówki na 3 pietrze nie ma juz ... Jest tylko na 1 pietrze w ICZMP wiem bo moja znajoma 2 miesiace temu rodzila i tez zachwalała byla bardzo zadowolona z opieki położnej ktora akurat miala dyżur i ogólnie ze szpitala no i bardzo mi dziekowala ze polecilam jej ten szpital. W lipcu 27 bede rodzic. Nie wazne ze mieszkam na drugim koncu miasta Łodzi innego szpitala napewno nie wybiore[emoji6]
 
reklama
Na 3 pieterku jest owszem ale nie porodówka tylko patologia ciazy [emoji6]ale mniejsza o wiekszosc. Ehm ja juz sie doczekac nie moge czas ciazy wlecze mi sie niemiłosiernie. Siusiu biegam co 5 min co jest dla mnie uporczywe. I narzekam na ból stóp gdzie ja uwielbiam spacerowac nawet calymi dniami a teraz moge co najwyzej do 2 godz max co jest dla mnie katorgą. Do lipca tak daleko jeszcze ... Córcię juz czuje jak daje silniejsze kopniaki i tymbardziej chcialabym trzymac ja w ramionach, to tez taka dluga tesknota za dzieckiem.
 
Do góry